19 липня
Завантажити ще

Слідом за Wellboy з лейбла Papa music пішла співачка Victoria Niro

Слідом за Wellboy з лейбла Papa music пішла співачка Victoria Niro
Фото: instagram.com/victorianiro.official

Співачка Victoria Niro слідом за Wellboy оголосила про розрив співпраці з музичним лейблом Papa music. Про своє рішення артистка повідомила шанувальників Instagram.

У заяві дівчина зізналася, що залишила лейбл із багатьох причин, і вони жодним чином не пов'язані з недавнім виходом Wellboy. 19-річна виконавиця додала, що озвучила своє рішення команді ще до публічного скандалу продюсерів та співака.

- Добрий день всім. Хочу сказати, що більше не співпрацюю з компанією Papa music фізично (юридично в процесі). На це є багато причин, і одна з міркувань совісті є неприпустима для мене та неприйнятна у теперішній та майбутній час. Розумію всю відповідальність і правові поля. Щоб не було пересмикувань і не витягувався неправильний контекст з моїх слів, я не буду описувати всі причини. P.S. З огляду на шокуючий для мене скандал з одним із артистів лейбла, який донині вирує, хочу сказати, що я ні на чиєму боці. Довіряю лише почутому і побаченому особисто. Мій вихід має мої власні причини, які були озвучені компанії ще до скандалу. І взагалі, тут більше запитань, ніж відповідей, – уточнила артистка.

Пізніше представники Papa Music у соцмережах підтвердили, що припинення співпраці зі співачкою триває з початку 2023 року.

- Процес припинення співпраці триває з початку 2023 року. Ми закриваємо юридичні питання. Ми поважаємо рішення артиста. Нехай це буде прикладом того, як можна цивілізовано завершувати співпрацю. Дякуємо Вікторії та бажаємо творчих успіхів. До зустрічі у чартах, - йдеться в заяві команди на офіційній сторінці лейблу в Instagram.

Victoria Niro родом зі Львова. Співачка розпочинала свій творчий шлях із виконання каверів на відомі світові хіти, а пізніше почала записувати авторські пісні. Будучи артисткою лейблу, випустила три сингли: "Молодий юначе", "Замало", "Віра".

На початку квітня Wellboy заявив, що розриває співпрацю з музичним лейблом та продюсерським центром Papa music і надалі працюватиме як незалежний артист. Один із засновників лейблу, Євген Триплов, заявив, що Антона "переманила" колишня директор артиста Марта Останкова і лейбл подаватиме до суду. За словами Триплова, команда за два роки вклала в Антона 200 тисяч доларів і настав час "відбивати інвестиції". Експродюсер співака також заявив, що всі права на музичні твори та ім'я виконавця за контрактом належать лейблу.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Victoria Niro (@victorianiro.official)

Новини по темі: Співачки Wellboy