12 червня
Завантажити ще

Тіна Кароль видалила скандальний кліп, знятий спільно з росіянами

Тіна Кароль видалила скандальний кліп, знятий спільно з росіянами
Фото: instagram.com/tina_karol/

Українська співачка Тіна Кароль прийняла рішення видалити кліп на пісню Honey/Мед, який для неї зняв продакшн Beverly.films спільно з росіянами. Про це зірка заявила в ефірі програми " Сніданок з 1+1 ".

- Знайшли російський слід... Я видаляю цей кліп. Це дорого для мене. Це боляче для мене. Тим більше, вчора була Умань... Ми не маємо права собі дозволити, щоби навіть так - побічно, з'являлися такі наративи. Я не хочу..., - заявила співачка.

Йдеться про новий кліп Тіни Кароль «Honey/Мед», знятий компанією Beverly.film із США, засновником якої є українець Генрі Ліпатов. В анонсі нового кліпу на своїй сторінці в Instagram Тіна Кароль відзначила всю команду, троє членів якої виявилися росіянами - один із них емігрував, а двоє й досі проживають у російському Тюмені.

Після гучного скандалу Кароль записала відеозвернення. Вона пояснила, що на зйомках не завжди стикається з людьми, які можуть працювати над кліпом. Артистка запевнила, що не знала про причетність до зйомок її кліпу росіян і вимагала вибачень від компанії-продакшну.

Новини по темі: Тіна Кароль Видеоклип