Завантажити ще

Гурт "СКАЙ" вперше дасть великий концерт у Палаці спорту до Дня Києва

Гурт
Фото: instagram.com/skaiband

Гурт "СКАЙ" вперше дасть великий концерт у столичному Палаці спорту. Колектив виступить із програмою "Подаруй світло" до Дня Києва, 26 травня.

За словами музикантів, тригодинне шоу складатиметься із трьох музичних частин. Концерт відкриє відомий український DJ Smile з інтро - власним реміксом на трек "Подаруй світло" - з шоу барабанщиць, а перше відділення концерту гурт зіграє разом із оркестром Збройних сил України. 40 музикантів оркестру, 20 артистів хору та сам гурт "СКАЙ" виконають улюблені хіти колективу: “Бест друг”, “Тебе це може вбити”, “Подаруй світло”, “Легковажна”, “Струна”, а також нові хіти “Напролом” та “Не відступати і не здаватись”.

В акустичній частині концерту колектив порадує фанів дуетним виконанням пісень "Не йди" зі Златою Огневич, "Іграшкова зброя" з Арсеном Мірзояном, "Іду на Січ" разом із SANNA, а також "Знак оклику", яка буде зіграна з вокальною формацією "Піккардійська Терція”.

На концерті також буде представлена співпраця гурту "СКАЙ" з благодійним фондом "Повернись живим", а також фондом “Здоров'я українського народу”, який запустив програму “Врятуй кінцівку”, щоб допомогти українцям, які отримали травми внаслідок війни. Кошти, отримані у благодійному турі "Напролом", який зараз проходить у містах України, будуть спрямовані на проведення операцій для поранених військових.

Гурт закриє концерт блоком хітів у рок-версії, серед яких "Go Go", "Ідеальна", “Вертаюсь з Перемогою” та рок-версією пісні "Подаруй світло", яка і дала назву всьому шоу.

На сайті квиткового оператора вартість квитків на концерт - від 150 до 2350 гривень.

Фото: прес-служба СКАЙ

Фото: прес-служба СКАЙ

Новини по темі: група СКАЙ Концерти