28501
0
4 березня
Завантажити ще

Лідер "СКАЙ" Олег Собчук шість років боровся з алкоголізмом: Заліз у борги та ходив з дружиною до психолога

Лідер
Фото: instagram.com/sob4uk

Фронтмен рок-гурту "СКАЙ" Олег Собчук зізнався, що понад шість років боровся з алкогольною залежністю. За словами артиста, впоратися зі шкідливими звичками йому допоміг спорт та медитації. Про це він розповів у ютуб-програмі "Вечеря з Dorotye".

- Рок-музикант та алкоголізм це як брати та сестри. Я втомився, тому що він займав таку частину мого життя. Толком не міг нічого зробити. Це був період із 32 до 38 років. Десь у 36-37 я вже зрозумів, що щось не так. Я почував себе наче Формулою-1 зі спущеним колесом. У мені стільки потужності, енергії, я відчуваю це і всі це знають, але я не можу з місця рвонути нормально. Я вирахував, що мені заважало, і викреслив це. Я вдарився у спорт, у різні медитації та звільнився від цього "рабства", - заявив Олег.

Через проблеми з алкоголем та творчу кризу Собчук загруз у боргах, виплачувати які йому допомагав батько. Співак також звернувся за допомогою до психолога, щоб той допоміг налагодити стосунки у сім'ї. При цьому на запитання, чи були зради з його боку, Олег Собчук відповідати відмовився.

- Я заробляв, але цього було недостатньо, щоб розраховуватися із кредитом та забезпечувати сім'ю так, як хотілося мені. І тут, на цьому тлі.. бах [траплялися скандали], - зізнався виконавець. - Психолог нас із дружиною вкотре зводив, склеював. То була моя ініціатива. Це справді допомагає. У нас було кілька важких ситуацій, коли дві сторони з погляду психології не можуть домовитися, має вплинути третій.

Про заборону українських виконавців, які виступають у Росії

Собчук запропонував брати великі податки з артистів, які гастролюють у Росії та повертаються до України, та віддавати ці гроші на потреби української армії.

- Якби я міг, якби я мав таку можливість, я заборонив би [артистам виступати в Росії]. Як мінімум, поки що йде війна, так точно. Це ненормально, нелогічно, несправедливо. Є інші варіанти. Якщо ці артисти досі мають таку популярність в Україні, то треба брати з них податки серйозні і на армію - 80 відсотків. І коли там про це дізнаються, їх туди не запросять, – заявив артист.

Собчуку 41 рік. Він родом із Тернополя. Є фронтменом гурту СКАЙ з 2001 року. Одружений з дівчиною на ім'я Марія. У пари двоє дітей: 18-річна донька Тетяна та 12-річний син Арсен. Найвідоміші пісні гурту: "Тебе це може вбити", "Те, що треба", "Не йди", "Як мене звати".

Новини по темі: група СКАЙ