Завантажити ще

Зірка серіалу "Всі жінки - відьми" Шеннен Доерті розлучається з чоловіком

Зірка серіалу

Американська актриса Шеннен Доерті розлучається з чоловіком, фотографом Куртом Ісварієнком, через 11 років шлюбу. Про це пише " People ".

- Розлучення - це останнє, чого хотіла Шеннен. На жаль, вона відчувала, що в неї не залишилося іншого виходу. Між рядками читати не складно, - заявила представниця Доерті Леслі Слоан.

За її словами, подружжя розірвало стосунки ще в січні і з того часу проживає окремо. Спільних дітей у пари немає.

Згідно із заявою про розлучення, пара розлучилася ще у січні. Вони не мають спільних дітей. У своєму Інстаграмі зірка залишила пост, але подробиць про розлучення у ньому не повідомила.

- Єдині люди, які заслуговують на те, щоб бути у вашому житті, - це ті, хто ставиться до вас з любов'ю, добротою і повною повагою, - написала актриса.

Шеннен Доерті стала відома після зйомок у серіалах "Беверлі-Хіллз" та "Всі жінки - відьми". За фотографа Ісварієнка актриса вийшла заміж у жовтні 2011 року. До цього вона була одружена з актором Ешлі Хамільтоном з 1993 по 1994 рік і за гравцем у покер Ріком Саломоном з 2002 по 2003 рік. З 2015 року Доеерті веде боротьбу з важким онкологічним захворюванням – лікарі діагностували у неї рак грудей.

Новини по темі: Шеннен Доерті Розлучення