Завантажити ще

"Стою на обліку у лікаря": Вова Борисенко розповів про діагноз, через який не може йти воювати

Фіналіст "Фабрики зірок-3" Вова Борисенко, який виступав у дуеті з братом-близнюком Сашею, розповів, що міг би захищати батьківщину в лавах ЗСУ, якби не проблеми зі здоров'ям. В інтерв'ю Славі Дьоміну артист зізнався, що лікарі діагностували у нього рідкісний епілептичний синдром.

- Мені видали повістку у Львові. Поліція тоді всім роздавала. Прописаний я у Дніпрі. Я маю ще певну особливість зі здоров'ям, яка не дає можливості йти воювати. Мене не беруть. Ми маємо поняття першочерговості. У нас немає такого, щоб брали, будь-кого. У мене є епілептичний синдром, це не повний вид епілепсії. Епілептичний напад – це коли судома, у мене були випадки. Живу звичайним життям. Я стою на обліку у лікаря. Епілептичний синдром – це не класична епілепсія. Це реакція організму. У мене судоми уві сні. Воно досліджується, оскільки це мозок, то досліджується довго. Я стресовий. Якщо нерви зашкалюють, я їх заспокоюю. Іду до лікаря. Прописують транквілізатори, – поділився Вова Борисенко.

Водночас брат Вови Олександр вважає, що міг би бути корисним у тилу, працюючи на "інформаційному фронті" та допомагаючи з пошуками людей.

- Мені не приходила повістка. Я розглядав різні варіанти. Я хочу бути корисним. Зараз я роблю відеоролики, спрямовані на новини та OSINT - пошук людей, коли ти маєш лише фотографію та ім'я людини. У цьому я відчуваю свою корисність. Деякі бригади шукали режисерів, монтажерів, я б цим займався, наприклад, - підсумував Саша Борисенко.

Зараз Вова працює креативним копірайтером та створює рекламу, а Саша – є відеоредактором та монтажером.

Дует уславився завдяки участі у проєкті "Фабрика зірок-3", продюсером якої був Костянтин Меладзе. У фіналі шоу брати-близнюки посіли четверте місце.

Новини по темі: брати Борисенко Хвороби