19 червня
Завантажити ще

NK випустила колекцію одягу із синьо-жовтим принтом та фразами зі своєї пісні

 NK випустила колекцію одягу із синьо-жовтим принтом та фразами зі своєї пісні
Фото: gepur.com

Співачка Настя Каменських (NK) випустила білу колекцію одягу разом із українським брендом GEPUR. Колаборацію артистки та інтернет-магазину було створено до старту концертного туру NK "Я - Україна", щоб нагадати світові про українську ідентичність. Про це артистка повідомила на своїй сторінці в Instagram.

- Одяг допомагає нам розкривати нові грані своєї особистості, доносити до оточуючих свої думки, настрої та переконання, - розповіла про колекцію одягу NK. -  Ми можемо транслювати те, що зараз у нас всередині, а в душі українців сьогодні - любов до України, прагнення до свободи та незламна віра у світле майбутнє. На цих речах зображені ключові фрази з моєї пісні “Я - Україна”: “переможе любов”, "сильна нація" та інші, які, впевнена, відгукуються в серцях багатьох. Нам дійсно важливо зараз знати, що правда на нашому боці, і вірити в тільки в найкраще.

За задумом всі речі колекції прикрашені фірмовим синьо-жовтим принтом, в якому транслюються важливі символи. Ддя замовлення в інтернет-магазині доступні футболки, кроп-топи, хустки, кроп-футболки з лялькою-мотанкою, деревом життя, що символізує розквіт України, черепашкою з узбережжя Маріуполя, що втілює стійкість нашого народу в боротьбі з ворогом. Намисто виступає символом єдності та неподільності нашої держави, а булава уособлює в собі мужність та незламність духу українського народу.

На офіційному сайті бренду зазначено, що фуболки з фірмовим принтом від співачки можна придбати за 899 і 1199 гривень, хустинку за 599, кроп-топ за 899, а резинку для волосся від NK за 119 гривень.

Концерти туру "Я – Україна", якому присвячено випуск колекції NK by GEPUR, розпочнуться вже сьогодні. Частина прибутку з продажу колекції буде спрямована на допомогу Україні.

Фото
Фото
20 Квiтня 202314:46
Новини по темі: Мода Одяг