Завантажити ще

Настя Каменських втратила голос через новоутворення у голосових зв‘язках

Настя Каменських втратила голос через новоутворення у голосових зв‘язках
Фото: instagram.com/kamenskux

Співачка Настя Каменських втратила голос та перенесла пʼять концертів у рамках свого туру «Я - Україна». Про це вона розповіла в своєму інстаграмі, записавши відео для фанів.

- Друзі, я втратила голос через новоутворення у голосових зв‘язках, яке наразі не дозволяє моїм звязкам повноцінно функціонувати. Мені необхідне термінове лікування, щоб відновити голос. Якщо цього не зробити зараз, можу втратити голос назавжди, - розповіла Каменських.

35-річна співачка перенесла перші п’ять концертів туру, що мали відбутись з 28 березня по 2 квітня. За словами лікарів, після термінового лікування та дотримання усіх рекомендацій голос повернеться за декілька тижнів.

- У Насті діагностовано підгострий ларингіт, кісту лівої голосової зв‘язки та незмикання голосових зв‘язок. Якщо вона продовжить співати такими зв‘язками, то в неї сформуються фіброзні вузли і вона втратить можливість співати повністю. Якщо пройде курс лікування , то відновиться функціональність як самих голосових зв‘язок, так і робота всього голосового аппарату. За нашими прогнозами, Настя зможе співати наживо вже за декілька тижнів, - зазначила фоніатр Ольга Ніколаєнко.

Тур Каменських мав початися у середу з Хмельницького. Тепер артистка приїде до міста лише 8 травня. Після лікування тур Насті Каменських почнеться 20 квітня у Житомирі.

3 березня Андрій Данилко переніс свій європейський тур на два місяці через важку форму ларингіту та крововилив у голосову зв'язку.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)