Завантажити ще

СБУ заборонила в'їзд до України режисеру Молочникову, який хотів зняти фільм про сиріт із Бахмута

СБУ заборонила в'їзд до України режисеру Молочникову, який хотів зняти фільм про сиріт із Бахмута
Фото: instagram.com/kislomolochniy

СБУ заборонила в'їзд російському режисерові Олександру Молочникову, який планував зняти фільм про сиріт із Бахмута. Про це співробітники відомства повідомили у відповідь на запит українського актора Олега Загороднього. Документ про заборону в'їзду режисеру він опублікував у соцмережах.

- Отримав відповідь від СБУ з приводу Молочникова. Все, Молочников не приїде. Нагадаю, що минулого місяця він хотів зняти кіно про українських дітей, про те, як вони сидять у бомбосховищі. То було зрозуміло, що Сашкові Молочникову тут не місце, він нічого не знає про наших дітей. "Н*х*р шастать" у нашій культурі. У мене залишається відкритим найголовніше питання до діячів, які стоять за цим усім. Ну ви серйозно думаєте, що зараз доречно привозити Молочникова чи ще когось? І давати їм можливість знімати, підтримувати такі зйомки? Шановні, робіть висновки та не робіть більше таких помилок, бо відповідальність буде, – зазначив артист.

Новину про те, що Молочников планує приїхати до України з наміром зняти фільм про дітей з Бахмута, ще в березні повідомили режисери Ірина Цілик та Іван Сауткін. За їхньою інформацією, росіянин проводив кастинг таємно, не інформуючи, хто саме зніматиме фільм. У розмові з художником-постановником Іваном Левченком, якому Молочников пропонував співпрацю, режисер говорив про підтримку зйомок з боку Офісу президента та ЗСУ. Однак у пресслужбі ОП спростували цю новину.

Після повномасштабного вторгнення Росії до України Олександр Молочников переїхав до США, він має американське громадянство. Режисер вибачився перед українцями за дії своєї країни, але згодом видалив пост. Через рік Олександр попросив підписників з України написати йому про реакції дітей на війну.

Фото: надане СБУ на запит Олега Загороднього

Фото: надане СБУ на запит Олега Загороднього

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Олег Загородній/Oleg Zagorodnii (@zagorodniioleg)