Завантажити ще

Кейт Міддлтон образилася на Меган Меркл, через яку не змогла попрощатися з Єлизаветою II

Кейт Міддлтон образилася на Меган Меркл, через яку не змогла попрощатися з Єлизаветою II
Фото: Kirsty O'Connor - WPA Pool/Michael Steele/Getty Images

Принцеса Вельська Кейт Міддлтон накопичила образу на герцогиню Сасекську Меган Маркл у день смерті королеви Єлизавети II. Королівський біограф Роберт Джобсон пише у своїй книзі, що Кетрін не дозволили поїхати до Балморалу і попрощатися з монархом нібито для того, щоб не давати привід для появи у резиденції Меган Маркл. Про це пише The Daily Telegraph.

За словами експерта, Чарльз наказав обом залишитися вдома, оскільки вважав, що з королевою в першу чергу мають попрощатися діти та онуки, а присутність дружин була недоречною. Незважаючи на це, через кілька днів після смерті королеви принц та принцеса Вельські та герцоги Сассекські з'явилися разом на публіці біля Віндзорського замку.

У момент смерті королеви Єлизавети II 8 вересня Чарльз і Камілла були присутні в Балморалі разом із принцесою Анною та лікарем монарха, професором сером Х'ю Томасом. Принц Вільям, принци Едуард та Ендрю, а також Софі, герцогиня Единбурзька, також приїхали до королівської резиденції, але ніхто з них не встиг попрощатися з монархом.

Син королеви Єлизавети II Чарльз III зійшов на королівський престол після її смерті. Церемонія коронації монарха та його дружини королеви-консорт Камілли відбудеться 6 травня 2023 року у Вестмінстерському абатстві. На честь цього у Букінгемському палаці оголосили проведення триденних заходів.