13 червня
Завантажити ще

Принц Гаррі прилеть на коронацію Чарльза ІІІ, але без Меган Маркл та дітей

Принц Гаррі прилеть на коронацію Чарльза ІІІ, але без Меган Маркл та дітей
Фото: Matt Dunham /Kirsty O'Connor /Getty Images

Принц Гаррі відвідає коронацію свого батька Чарльза ІІІ без Меган Маркл. Заради урочистої церемонії у Вестмінстерському абатстві він пропустить день народження сина Арчі, якому 6 травня виповниться 4 роки. Цю інформацію Page Six підтвердив представник Букінгемського палацу.

- Букінгемський палац радий підтвердити, що герцог Сассекський буде присутній на коронаційній службі у Вестмінстерському абатстві 6 травня, - йдеться у повідомленні.

У березні цього року принц Гаррі вже відвідував Велику Британію, де виступив у суді проти таблоїдів, але зупинявся у резиденції Фрогмор. Це буде його перша зустріч із членами королівської родини після виходу скандальних мемуарів "Запасний". Герцогиня Меган Маркл у день коронації залишиться разом із дітьми у Каліфорнії.

Досі невідомо, яку роль принц Гаррі відіграватиме у церемонії коронації. На святі з нагоди платинового ювілею королеви Єлизавети II у 2022 році герцоги Сассекські не брали участі у традиційній появі на балконі Букінгемського палацу.

У книзі мемуарів принца Гаррі "Spare" ("Запасний") йдеться про події, що сталися у житті герцога після трагічної смерті матері, та інші історії з життя королівської родини. Зокрема про те, що принц Вільям одного разу образив Меган Маркл, назвавши її «важкою», «грубою» та «абразивною», й напав на Гаррі.

Чарльз III зійшов на британський престол після смерті матері Єлизавети ІІ. Церемонію коронації монарха та його дружини Камілли у травні відвідають понад 2000 гостей.