Завантажити ще

Суд ухвалив перший вирок у справі Болдуїна, який застрелив українку Хатчинс

Суд ухвалив перший вирок у справі Болдуїна, який застрелив українку Хатчинс
Фото: instagram.com/halynahutchins

Окружний суд Санта-Фе у Сполучених Штатах ухвалив перший вирок у справі про вбивство оператора Галини Хатчинс у 2021 році на майданчику зйомок вестерну «Ржавчина» у Нью-Мексико. Суддя Мері Марлоу Соммер ухвалила угоду про визнання вини Дейва Холлса, першого помічника режисера. Про це пише The Guardian.

Як пише видання, суд засудив чоловіка до шести місяців умовного терміну, штрафу у розмірі 500 доларів, 24 годин громадських робіт та курсів з безпеки вогнепальної зброї. Засуджений заявив, що не оскаржуватиме звинувачення прокуратури за свою роль у смерті Хатчінса.

У жовтні 2021 року під час зйомок фільму «Ржавчина» у Нью-Мексико, актор і продюсер Алек Болдуін випадково застрелив українського оператора Галину Хатчінс і поранив режисера Джоела Соузу. Актор використовував реквізитну зброю, яка мала бути заряджена холостим патроном, і стверджував, що був упевнений у його безпеці. Внаслідок слідства з'ясувалося, що помічник режисера передаючи йому зброю, сказав: «Зброя – холодна».

На початку лютого родина вбитої Хатчінс подала до суду на актора Алека Болдуїна, продакшн-компанію та інших членів команди проекту. Пізніше ще троє людей зі знімальної групи фільму "Іржа" подали до суду на актора - оператор крана Росс Аддієго, костюмер Доран Кертін та оператор-постановник Різ Прайс.

Новини по темі: Болдуін Вбивство