Завантажити ще

Внучка легендарного тренера Альбіни Дерюгіної вшанувала пам'ять бабусі архівними фото

Внучка легендарного тренера Альбіни Дерюгіної вшанувала пам'ять бабусі архівними фото
Фото: instagram.com/ireesha_b

Внучка легенди світової художньої гімнастики Альбіни Дерюгіної Ірина Блохіна через два дні після смерті бабусі вшанувала її пам'ять у Instagram. У соцмережах спортсменка подякувала заслуженому тренеру за спадщину в спорті, яку та залишила після себе, та опублікувала сімейні архівні знімки.

- Спочивай зі світом, дорога та легендарна бабуся. Ніколи не думала, що цей день настане... Алюша, я дуже сумую за тобою і ЛЮБЛЮ ТЕБЕ НАЗАВЖДИ! Весь світ плаче з розбитим серцем… цей біль просто нестерпний і нестерпно нестерпний… ти пережила всі війни, і ця війна убила тебе… Ти наша мама… мама художньої гімнастики… ми частина тебе… я дуже вдячна всім людям у всьому світі, які продовжують твоє подорож і спадщина! З щирою вдячністю всім вам… від моєї бабусі… Я щиро обіймаю вас і висловлюю велике кохання. Вона любов і світло і назавжди наш Ангел Хранитель. Я ЛЮБЛЮ ТЕБЕ МІЙ АНГЕЛ — ГЕРОЙ УКРАЇНИ. Спочивай з миром. СЛАВА УКРАЇНІ, - написала Ірина.

Героя України, члена Виконкому НОК України та заслуженого тренера України Альбіни Дерюгіної не стало в середу на 92-му році життя. Альбіна Миколаївна родом із Макіївки Донецької області. Закінчила Дніпропетровський технікум фізичної культури та Київський інститут фізичної культури. Організувала власну школу художньої гімнастики, вихованки якої уславилися на весь світ. У школі працювала разом із дочкою Іриною Дерюгіною та онукою Іриною Блохіною.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ireesha Blohina (@ireesha_b)