Завантажити ще

Гурт "Антитіла" записав саундтрек до гри-симулятора дрона Death From Above

Гурт
Фото: instagram.com/antytila_official

Група "Антитіла" записала саундтрек до гри-симулятора дрону Death From Above, дія в якій відбувається під час російського вторгнення до України. У грі композиція прозвучить двома мовами. Про це музиканти повідомили у соцмережах.

– Це цікавий досвід для нас. Більше того, наша команда любить комп’ютерні ігри та розуміє, як це все працює, яка велика спільнота стоїть у цій сфері в Європі та у світі. І це важливо, що європейські розробники готові підтримувати Україну та українську армію, що найважливіше, у свій спосіб. Граючи у цю гру, геймери автоматично підтримуватимуть наш оборонний комплекс! Щодо пісні – напевно, це буде «найважча» у нашій творчості композиція і зовсім не схожа на наші попередні. Вона може здивувати наших прихильників, але ви все зрозумієте, коли побачите цю гру і поєднаєте її зі звучанням. У грі пісня звучатиме двома мовами, - поділився лідер гурту Тарас Тополя.

За словами артистів, гра вийде на ігровому сервісі Steam у найближчі місяці. Її особливістю є те, що розробники поширюють меседж підтримки оборони України, жертвуючи частину коштів від релізу Steam на «Армію дронів» та «Повернись живим». Творці гри також використовують досвід програмного забезпечення «ГІС АРТА» та «Аеророзвідки» у сфері боротьби з дронами для покращення гри після її виходу. У створенні гри-симулятора задіяні команди з різних країн: України, Польщі, Фінляндії, Казахстану, Німеччини та Португалії.

За задумом розробників, у Death From Above гравець бере на себе роль українського військового офіцера, оператора безпілотника, який бореться з ворожими силами, рятуює цінне обладнання та відновлює ключові лінії зв'язку.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Антитіла/Antytila (@antytila_official)