Завантажити ще

Тарас Тополя, Олександр Положинський та гурт «Антитіла» вступили до лав тероборони ЗСУ

Тарас Тополя, Олександр Положинський та гурт «Антитіла» вступили до лав тероборони ЗСУ
Фото: facebook.com/sashko.polozhinsky

На тлі великої кількості новин про можливу ескалацію конфлікту українські артисти приймають рішення вступити до лав ЗСУ. Так, за останню добу про це заявив гурт "Антитіла" на чолі з Тарасом Тополею та засновник гурту «Тартак», музикант і волонтер Олександр Положинський.

- Це мало статися днів на 10 раніше, але несподівана хвороба трохи все відклала. Сьогодні підписав контракт на проходження військової служби у резерві ЗСУ, — написав Положинський на своїй сторінці у фейсбуці.

У свою чергу Тарас Тополя не просто уклав контракт із ЗСУ, а й пообіцяв опублікувати серію відео, щоб кожен, хто вирішив вступити до лав тероборони, міг зробити це максимально зручно. Він також пообіцяв показати шлях від підписання контракту до першого тренування на полігоні.

Також Тополя закликав українців ставати на захист держави незалежно від місця проживання, професії, віку чи статі.

- "Наша "паніка" виглядає так - "Антитіла" вирішили приєднатися до територіальної оборони ЗС України. Вже 8-й рік наша мета - це мир. Заради нього ми готові дати гідну відсіч кожному, хто захоче принести на наші землі війну. Майте на увазі, що територіальна оборона готова до опору – жодної паніки, лише впевненість у тому, що все буде Україна, слава Україні, - сказав Тополя.

Олександр Положинський - український співак та шоумен, лідер українського гурту "Тартак", створеного у 1996 році. Народився 28 травня 1972 року в Луцьку. Має вищу економічну освіту – закінчив економічний факультет Луцького технічного університету за спеціальністю "економіка підприємства" та військовий інтернат у Львові. Пішов із гурту «Тартак» у 2020-му році.

Сам гурт "Тартак" оголосив про розпад у січні поточного року. Музиканти не розповіли, що спричинило таке рішення, але згадали, що зіткнулися з труднощами в шоу-бізнесі. "Тартак" проіснував 26 років.

Тарасу Тополі 32 роки. Лідер гурту “Антитіла” одружений із співачкою Аlyosha з 2013 року. У пари є троє дітей.