Завантажити ще

Принц Монако Альберт і княгиня Шарлін спростували чутки про швидке розлучення

Принц Монако Альберт і княгиня Шарлін спростували чутки про швидке розлучення
Фото: Pascal Le Segretain/Getty Images

Принц Монако Альберт та його дружина княгиня Шарлін спростували чутки про розставання після майже 12 років шлюбу. Напередодні французьке видання Royaute повідомило, що пара перебуває в процесі розлучення, проте речник палацу від імені подружжя заявив, що це неправдива інформація.

- Я хотів би офіційно спростувати зловмисні чутки, які розповсюджує французький журнал Royauté. Будь ласка, не звертайте уваги на цю статтю, яка є абсолютно необґрунтованою, - цитує заяву представника палацу журнал Hello.

Чутки про розлучення пари регулярно з'являються в пресі з 2021 року. Тоді княгині Шарлін довелося провести без сім'ї близько дев'яти місяців. Під час подорожі Південною Африкою дружина принца заразилася лор-інфекцією та перенесла кілька операцій.

Професійна плавчиня, а нині княгиня Монако Шарлін познайомилася з принцом Альбером на змаганнях із плавання у 2007 році. Пара оголосила про заручини у 2010-му, а через рік зіграла весілля, на яке були запрошені представники монархій з усього світу, включаючи тодішніх графа та графиню Уессекських, а також знаменитості - Наомі Кемпбелл, Карл Лагерфельд та співачка Ширлі Бессі. Пара виховує двох дітей-близнюків - принцесу Габріеллу та принца Жака. У монарха також є 31-річна дочка Жасмін Грейс Гримальді від агента з нерухомості Тамари Ротоло та 20-річний син Олександр Гримальді-Косте від стюардесси Ніколь Косте.

Фото: PLS Pool/Getty Images

Фото: PLS Pool/Getty Images