Завантажити ще

Програма "Ранок у великому місті" повертається на екрани одразу на трьох телеканалах

Програма
Фото: прес-служба ICTV2

Ранкове шоу "Ранок у великому місті" через рік повертається до ефіру українського ТБ. Поки ICTV продовжує працювати для нашої перемоги в "Єдиному марафоні", програму транслюватимуть у новому об'єднаному форматі одразу три мовники - ICTV2, СТБ та Новий канал. Її ведучими стануть зірки телеканалів Юлія Зорій, Григорій Решетник, Надія Матвєєва, Роман Міщеряков, Сергій Лиховида та Григорій Герман.

- Ми обʼєдналися з іншими каналами нашої групи - СТБ та Новим каналом - для того, щоб цей ранок був дійсно у великому місті. Наші канали мають різнопланові аудиторії й охоплюють глядачів різного віку по всій країні. Наразі ми переконалися у силі єднання, тому задля перемоги обʼєднались і наші редакційні команди холдингу. Ми хочемо, щоб кожен глядач знайшов щось цікаве для себе, тому тепер улюблені ведучі трьох основних каналів країни будуть зустрічати ранок разом, - розповів виконавчий продюсер "Ранку у великому місті" Дмитро Слободян.

Команда проєкту показуватиме глядачам, чим живе світ і наша країна сьогодні, а також проллє світло на різні теми - від новітніх технологій, культури до історій із життя українських та світових зірок.

- Ми будемо розповідати різні історії українців: які живуть у окупації; які живуть під обстрілами та звуки сирен в Україні; які вимушено виїхали за кордон і намагаються там облаштуватися. Ми розкажемо, з якими складнощами вони стикаються, порадимо, як краще вирішувати певні виклики. У нас буде спеціальна рубрика, де ми з психологами розбиратимемо запити глядачів і допомагатимемо справлятися зі стресом. Ми будемо на звʼязку з глядачами і підтримуватиме їх, бо разом краще і разом ми сила, - зазначила провідна Юлія Зорій.

Особливу увагу програма приділятиме темі здоров'я та розповідатиме про оздоровчі практики, як в умовах війни кожен з нас зможе подолати наслідки стресу, впоратися з тривожністю, емоційним вигорянням, занепадом сил та відновити організм.

- Сподіваюся, що корисна, але легко подана інформація з сюжетів ранкового шоу заряджатиме українців гарним настроєм та енергією на увесь день. А я в свою чергу обіцяю додати до цього заряду ще й трохи гумору. Тому що гумор для українців зараз – своєрідна розрядка. Дуже хочеться робити ранки наших людей позитивними та пізнавальними. І якщо у нас це вийде, буду по-справжньому щасливим, – зізнався Роман Міщеряков.

Програма виходитиме на ТБ з вівторка по п'ятницю. Перший випуск оновленого проєкту покажуть в ефірі вже 28 березня.

Фото: прес-служба ICTV2

Фото: прес-служба ICTV2

Новини по темі: Телебачення Телеканал