27 травня
Завантажити ще

Організатори "Євробачення" назвали вартість квитків на шоу у Ліверпулі

Організатори
Фото: bbc.co.uk

Британський громадський мовник BBC анонсував старт продажу квитків на півфінали та фінал "Євробачення 2023" у Ліверпулі. Вони надійдуть у продаж на сайті www.ticketmaster.co.uk у вівторок, 7 березня, о 14.00. Про це повідомляє Суспільне.

Шанувальники конкурсу зможуть відвідати всі дев'ять шоу (включно з репетиціями півфіналів та передпоказ фіналу). Незалежно від того, з якої країни світу здійснюється бронювання, усі охочі зможуть придбати квитки лише на одне шоу за один раз. Квитки на півфінали "Євробачення" 9 та 11 травня коштуватимуть від £30 до £290 (орієнтовно від 1330 до 12859 грн). А щоб потрапити на фінал конкурсу, доведеться заплатити більше – від £80 до £380 (орієнтовно від 3547 до 16 850 грн).

Окрім шоу на арені Liverpool гості конкурсу зможуть відвідати низку безкоштовних подій у місті. Серед них, ЄвроФест – двотижневий культурний фестиваль, який розпочнеться 1 травня та включатиме 24 заходи, 19 з яких буде реалізовано у співпраці британськими та українськими художниками.

Які шоу зможуть відвідати глядачі:

  1. вечірня генеральна репетиція 8 травня;
  2. денна генеральна репетиція 9 травня;
  3. перший півфінал Євробачення 9 травня;
  4. вечірня генеральна репетиція 10 травня;
  5. денна генеральна репетиція – 11 травня;
  6. другий півфінал Євробачення 11 травня;
  7. вечірня генеральна репетиція 12 травня;
  8. денний прогноз фіналу 13 травня;
  9. гранд-фінал Євробачення 13 травня.

Раніше у Департаменті культури, ЗМІ та спорту Великобританії повідомили, що віддадуть три тисячі квитків на "Євробачення" біженцям з України.

Організатори "Євробачення" відмовилися проводити пісенний конкурс у нашій країні через повномасштабну війну. Цього року він пройде від імені України в Ліверпулі. Підготовкою до конкурсу BBC займається спільно з українською делегацією UA: Перший. Вже відомо, що фронтвумен The Hardkiss Юлія Саніна стане ведучою, а Тимур Мірошниченко коментатором шоу: від Великобританії вестиме "Євробачення" Ханна Веддінгхем, Аліша Діксон, Грем Нортон, Мел Гедройц, Райлан, Скотт Міллз, Сем Квек і Клер Суїні.

Новини по темі: Євробачення