Завантажити ще

На блогера Аліну Шаманську в США місцеві жителі викликали поліцію

На блогера Аліну Шаманську в США місцеві жителі викликали поліцію
Фото: instagram.com/shamankaa

Блогер Аліна Шаманська розповіла у соцмережах, що в США місцеві жителі поскаржилися на неї до поліції та влаштували публічні розбірки. Інцидент стався ввечері, коли вона приїхала за сином, який гостював у друзів цілий день.

- Пізній вечір, я приїхала за Артурчиком... Було темно і порожньо на вулицях району, тому я швидко припаркувалася на заїзді до сусідньої приватної оселі... Все одно п'ять хвилин стояти... Я лише забрати сина й назад... і пішла до друзів... А потім чоловік Ірини каже: "Боже, у нас на порозі Аліна Шаманська! І що, ти не зайдеш у гості на ковток вина?" До того ж Артурчик увесь день був у них, як я могла відмовити? І Артур ще хотів догратися із Солею, - зазначила Аліна.

За словами інфлюєнсера, коли вона вийшла на вулицю, її авто розглядали розгнівані місцеві жителі, які вже викликали поліцію. Жінки звинуватили Аліну в тому, що вона випадково заїхала колесом на чужий газон.

- Коли я вийшла на вулицю, я побачила, що біля мого авто купа людей голосно сперечаються і світять ліхтариками, приглядаючись, що всередині! Звичайно, я була в шоці. Що відбувається? Насамперед вони мені сказали: "Ми вже викликали на тебе копів!" Це треба було бачити! Дві бабки, одна з них афроамериканка, сива, в халаті, як реально з якогось кінофільму. Це просто кінець! Вони ліхтариками просвічували мій автомобіль, багажник і розглядали, що там є, – уточнила Шаманська.

На щастя, дівчині вдалося врегулювати конфлікт та попросити скасувати виклик патрульних, які були в дорозі.

- Я все пояснила, 10 разів вибачилася та просила їх скасувати виклик до поліції, бо вона вже була в дорозі. Вони скасували виклик до поліції зі словами: "Ми це робимо виключно через твого сина, тому що він не має зазнавати проблем через тебе". Ну, власне, з помиями на голові... я поїхала додому, - підсумувала вона.

Аліні Шаманській 35 років. Інфлюенсер була одружена з актором і сценаристом Русланом Ханумаком з 2017-го по 2022 рік. У січні пара оголосила про розлучення. Екс-закохані мають 5-річного сина Артура. На даний момент на профіль дівчини в Instagram підписано 1,3 млн осіб.

Фото
Фото
20 Березня 202310:09
Новини по темі: Блогери