Завантажити ще

Квитки на фінал "Євробачення" у Ліверпулі розкупили за 36 шість хвилин

Квитки на фінал
Фото: instagram.com/suspilne.eurovision

Квитки на фінал "Євробачення-2023" у Ліверпулі були повністю розпродані за 36 хвилин. Про це пише Sky News.

За інформацією джерела, під час бронювання місць багато користувачів зіткнулися з повідомленням про помилку та непрацюючим сайтом через те, що попит на квитки був дуже високим. Вартість одного квитка становила від £80 до £380 (орієнтовно від 3500 до майже 17 000 грн залежно від місця). Квитки на інші шоу були розпродані приблизно за годину.

Загалом на арені Liverpool глядачам пропонували відвідати дев'ять концертів, включаючи генеральні репетиції. У звичайний час майданчик вміщує 11 тисяч осіб, проте на період "Євробачення" було доступно близько 6 тисяч квитків на кожне шоу. Зменшення простору арени пов'язане зі збільшенням сцени та вимог до зйомок.

Раніше у Департаменті культури, ЗМІ та спорту Великобританії повідомили, що віддадуть три тисячі квитків на "Євробачення" біженцям з України.

Організатори Євробачення" відмовилися проводити пісенний конкурс у нашій країні через повномасштабну війну. Цього року він відбуватиметься від імені України у Ліверпулі за участю британських та українських зірок. Вже відомо, що фронтвумен The Hardkiss Юлія Саніна стане ведучою, а Тимур Мірошниченко - коментатором шоу. Від Великобританії вести "Євробачення" будуть Ханна Веддінгхем, Аліша Діксон, Грем Нортон, Мел Гедройц, Райлан, Скотт Міллз, Сем Квек та Клер Суїні. Україну на конкурсі представлять переможці нинішнього Нацвідбору гурт TVORCHI з піснею Heart of Steel.

Новини по темі: Євробачення