Завантажити ще

Акторка Ольга Атанасова розповіла, що випадково дізналася про смерть батька через два роки

Акторка Ольга Атанасова розповіла, що випадково дізналася про смерть батька через два роки
Фото: скріншот з фільму "Стамбульський транзит" (1993)

Зірка серіалу "Папаньки" Ольга Атанасова вперше розповіла про втрату батька, українського актора Анатолія Лук'яненка. В інтерв'ю журналістці Аліні Доротюк артистка зізналася, що не спілкувалася з батьком багато років, але їй боляче, що про смерть рідної людини вона дізналася лише через два роки. Що стало причиною смерті актора, Ольга не повідомила.

- [За час повномасштабної війни] я дізналася, що помер мій тато. Наскільки ти знаєш, ми не мали з ним близьких стосунків дуже давно. Ми мали близькі стосунки, коли я була маленькою дитиною. Мені здається, до певного періоду він був для мене навіть важливішим, ніж мама. Я дізналася про це... Я не знаю, що було б, якби мені зателефонували і сказали, що це, наприклад, сталося вчора. Мабуть, у мене були б інші вчинки. Можливо, я якось інакше щось зробила б. Як мінімум я поїхала б до нього... Але я дізналася [про його смерть] як факт. Дізналася це не від людей, які жили з ним, а просто так... Можна сказати, за кавою з друзями. Причому це було... хтось комусь десь... Ця інформація просто спливла. Я дізналася, що він помер два роки тому, – уточнила Ольга.

За словами акторки, після розлучення з матір'ю її батько багато років прожив у шлюбі з іншою жінкою, яка навіть не вийшла з нею на зв'язок. Атанасова не планує позиватися до неї, але хоче зустрітися, щоб улагодити питання з квартирою.

- Я б не хотіла наразі відбирати якесь майно, квартири. Судитися - це взагалі не про мене. Але просто повідомити... Так, я розумію, що я з ним не спілкувалася, не підтримувала стосунки. Зараз я не те щоб шкодую... Але все ж таки, коли людина жива, десь там у тебе є така штука... "А можливо, колись..." У нас, я певна, було б стільки спільних тем. Навіть більше, ніж із мамою, бо він актор. Якщо так подумати, ми могли б з ним говорити годинами... І десь я розумію, що цього більше ніколи не буде. Я не знаю, з якими думками він йшов. Я не знаю, чи думав він про мене... - сказала акторка зі сльозами на очах. - Може, він також думав про мене? Може, він хотів мені щось сказати. Ось ці меркантильні речі від жінки, яка була з ним... Я хочу з нею побачитися і запитати: "Невже ви так любите гроші і для вас немає нічого святого?" Одна квартира, в якій батько жив з нею... Я думаю, батько міг подарувати або залишити її мені. Швидше за все, а може, і вже вона залишиться їй. Але є й інша квартира, де прописані я та моя дочка Адель. Добре, що ця квартира не була приватизована. Якби вона була приватизована, мене взагалі могли б з неї просто виписати, і я б про це навіть не дізналася б.

Анатолій Лук'яненко – радянський та український актор. Він найбільш відомий за ролями у фільмах "Без году неделя", "Как молоды мы были", "Отряд специального назначения", "Сказка о громком барабане", "Трудно быть богом, "История пани Ивги", "Имитатор", "Дрянь"," Проект "Альфа".

 

Новини по темі: Втрати Актори