Завантажити ще

Дизайнери Фролов, Шнайдер та Паскаль у Лондоні вийшли на подіум з прапором України

Дизайнери Фролов, Шнайдер та Паскаль у Лондоні вийшли на подіум з прапором України
Фото: instagram.com/ukrainianfashionweek_official/Ярослав Притула

Українські дизайнери Іван Фролов, Юлія Паскаль та Ксенія Шнайдер презентували нові колекції своїх брендів на Тижні моди у Лондоні. Спільний показ дизайнерського одягу відбувся в рамках ініціативи Support Ukrainian Fashion від Українського тижня моди.

Перед початком шоу кожен гість отримав листівку від організаторів, де команда ще раз нагадала про важливість цього показу для України.

– Ми прагнемо створювати. Створення колекції – це наш опір війні. Сьогодні, як ніколи, нам потрібен креатив для життя. Цей показ на подіумі Лондонського тижня моди – наш прояв волі. Це втілення нашої сили та стійкості. Це відображення мужності всіх українців, - йдеться у зверненні. - Ми знаємо, що це все заради нашого спільного мирного майбутнього. Задля того, щоб наступного сезону запросити всіх вас на наше шоу у звільненій та вільній Україні. Ми ніколи не руйнуватимемо, але ми завжди створюватимемо.

В одній великій колекції дизайнери поєднали розкішні сукні, корсети з кристалами, всипані "метеликами" костюми та речі з деніму з використанням нових та вторинних матеріалів. Наприкінці показу Іван Фролов, Юлія Паскаль та Ксенія Шнайдер вийшли на подіум із прапором України з логотипом платформи UNITED 24 для допомоги у відновленні нашої країни.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від SONI London (@sonilondon.official)

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ukrainian Fashion Week (@ukrainianfashionweek_official)

Новини по темі: Мода Дизайнери