22 травня
Завантажити ще

В українки на "Міс Всесвіт - 2022" перед виходом на сцену порвалась сукня

В українки на
Фото: Getty Images

У Новому Орлеані (США) пройшов півфінал "Міс Всесвіт - 2022". Україну на конкурсі представила модель Вікторія Апанасенко. Трансляція півфіналу велась у прямому ефірі. Конкурсантки показали  національні костюми, вечірнє вбрання та вихід у купальнику.

Вечірня сукня - FROLOV

Під час конкурсу не обійшлось без казусів. Як розповіла в Інстаграм директор оргкомітету "Міс Україна Всесвіт" Анна Філімонова, перед виходом на сцену у Вікторії порвалася сукня. Як розповіли в оргкомітеті "Міс Україна Всесвіт", ситуацію врятувала Апанасенко, яка "як справжня профі зробила так, що це не було видно". 

Чорну сукню з українським прапором у вигляді шлейфу для Вікторії створив український бренд FROLOV. 

Фото: скріншот

Фото: скріншот

Купальник з кейпом "Be brave like Ukraine"

Для виходу в купальниках цього року організатори конкурсу "Міс Всесвіт" надали кожній кандидатці біле полотно, на якому учасниці мали змогу зобразити свою власну історію. Українка вийшла у накидці з надписом «Be brave like Ukraine» ("Будь мужньою, як Україна").

-  Попри всі труднощі ми виборюємо своє вільне майбутнє і точно знаємо ціну свободі. Центральним елементом малюнку є сама Вікторія в образі дівчини-птаха, який символізує нашу країну. Погляд дівчини сміливий та мужній, і, попри рани на крилах, героїня малюнку, продовжує літати і боротися. Точно, як всі українці сьогодні, - розповіли в оргкомітеті .

Створити накидку допомогла українська мисткиня Сойка (Олександра) зі студії Лесі Патоки.

- Витвір мистецтва був створений при при свічках, в умовах блекауту, сирен та обстрілів довгими холодними вечорами в центрі Європи, в Україні, де сьогодні триває війна. Після завершення конкурсу "Міс Всесвіт" накидки будуть продані на благодійному аукціоні, - додали в "Міс Україна Всесвіт".

Фото: missuniverse/

Фото: missuniverse/

Photo by Josh Brasted/Getty Images

Photo by Josh Brasted/Getty Images

Photo by Josh Brasted/Getty Images

Photo by Josh Brasted/Getty Images

Національний костюм - «Воїн світла»

Національний костюм для «Міс Україна Всесвіт»-2022 створила дизайнерка Леся Патока за 4 місяці.  Він називається "Воїн світла" і символізує боротьбу українців за свободу.

В образі використані 5 основних матеріалів та елементів. Монолітний комбінезон символізує броню та наче друга шкіра огортає Вікторію. Біла сукня складається зі стилізації вишиванки з пишними рукавами, спідниці, на яку загалом пішло понад 10 метрів тканини, та створеної на сучасний лад крайки, тобто паску. Костюм прикрашає головний убір з традиційними для України колосками. Символічні крила, обпалені в битві, обрамлені у синьо-золоті обладунки в кольорах українського прапору, розкриті для вирішального бою та прикрашені різноманітними дзеркальними орнаментами.

Конкурс "Міс Всесвіт" проводиться 71-й раз. Фінал пройде 14 січня. Представниці України 28 років. Вікторія Апанасенко - уродженка Чернігова і вона є перша віцеміс минулого року, закінчила факультет психології КНУ ім. Тараса Шевченка за спеціальністю «Соціальна робота». 

Photo by Josh Brasted/Getty Images

Photo by Josh Brasted/Getty Images

Не обійшлося без Росії

Взяла участь у конкурсі і представниця країни-окупанта – Росії.  На накидці Ганни Літвінової була намальована жар-птиця – казковий птах, якого неможливо вбити. Літвінова не коментувала війну в Україні і жодним чином не засудила дії російські влади. 

Росіянка на конкурсі купальників. Фото: скріншот

Росіянка на конкурсі купальників. Фото: скріншот