1 червня
Завантажити ще

Продюсер "Орла та Решки" й The Maneken покажуть, "як звучить Україна" у різних містах

Продюсер
Фото: прес-служба BADOEV.ID

Продюсер "Орла та Решки" Євген Синельников, співзасновник креативного агентства BADOEV.ID Наталія Синельникова та музикант Євген Філатов (The Maneken) у новому проєкті YouTube-каналу "УкрЮтюбПроєкт" покажуть, як звучить Україна. Разом зі знімальною групою вони вирушили країною збирати її "звучання" - зустрічалися з цікавими людьми, випробовували старовинні інструменти та акустику старовинної архітектури, записували звуки з дуже важливою кульмінаційною для кожного епізоду метою - написати музику.

- Творча ідея тревела народилася ще до війни, у мирний час. Але саме трагічні події, що розгорнулися з 24 лютого в Україні, надали проєкту нових сенсів. А також інші відчуття плину часу та плину життя, їх звучання, зміну якого відчув кожен українець. Зняти, записати, відтворити зліпок унікальних звуків життя українських міст та показати Україну українцям так, щоб серце знову защеміло любов'ю до неї. Багато енергії та сенсів ми вклали у цей проєкт. І це відчуває кожна людина, яка зараз дотична до нього, дивиться епізоди, які ми готуємо до прем'єри... Ми впевнені, що кожен відкриє для себе щось особисте під час перегляду. Ми вже думаємо над другим сезоном. І якщо нам це вдасться, то свій музичний трек отримає кожне велике українське місто. І він буде не схожий ні на що, що було до цього, – розповіли автори проєкту Наталія та Євген Синельникови.

Шепіт гір та дзвони, акустика центрів реабілітації біженців і музичні досягнення дітей-переселенців, які навчаються створювати електронну музику в рамках благодійного проєкту, звуки старовинного вінілу та звук трамвайного компостера – все це стало основою 5 унікальних музичних треків, які завершуватимуть кожну програму. Містами-героями першого сезону стали Київ та Верховина, Львів і Одеса, Чернігів та Харків. Харків був знятий у жовтні 2021 року як пілотний епізод, і, на думку авторів, це найсвіжіша документалістика мирного міста на сьогодні. Цей випуск вийде на платформі останнім.

"Як звучить Україна" реалізовано у принципово новому форматі для України та світу. Окрім креативної складової у вигляді створення особливої мелодії міст, автори проєкту хочуть познайомити світ із сьогоднішньою Україною. Тому команда готує відео із субтитрами англійською мовою.

Новини по темі: Музика Філатов орел і решка