Завантажити ще

Ведучий “Орла і решки” Євген Синельников розповів про пережите у Бучі: Була зустріч із ворогом очі в очі

Ведучий “Орла і решки” Євген Синельников розповів про пережите у Бучі: Була зустріч із ворогом очі в очі
Фото: instagram.com/synelnykov_yevgen

Продюсер, режисер та ведучий “ Орла і решки ” Євген Синельников вперше з'явився у соцмережах після евакуації з Бучі. У своєму інстаграмі він записав відео зі сльозами на очах.

- Ми вибралися завдяки зеленому коридору, але ці два тижні були справжнім пеклом: авіація, кадировці, артилерія, зустріч із ворогом у своєму будинку очі в очі, - розповів він.

За словами Синельникова, вони евакуювалися через Бучу та Гостомель. Ведучий попросив свого сина заплющити очі, щоб він не бачив згорілі багатоповерхівки та тіла, які лежали.

Євген Синельников повідомив, що після евакуації проїхав майже через всю Україну та був уражений єднанням людей. На трасах роздають їжу та одяг. Окреме відео ведучий "Орла і решки" записав для жителів Росії. Він назвав їх терпилами та рабами однієї людини.

Про те, що з Євгеном Синельниковим немає зв'язку, вранці 6 березня у своєму телеграм-каналі повідомив колишній ведучий "Орла і решки" Антон Птушкін. До цього Синельников встиг розповісти Птушкіну, що з штурмовика на його очах випустили ракету по сусідньому будинку, і в їхньому будинку вибило вікна та двері. Сім'я організувала собі укриття, проте світла вони не мали. За словами Птушкіна, Синельников із сім'єю перебував у підвалі недобудованого будинку. Увечері 9 березня Антон Птушкін повідомив, що Синельников живий та евакуювався разом із родиною. Його сусіди загинули.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Синельников Євген (@synelnykov_yevgen)