Завантажити ще

Зірка "Ігри престолів" Кіт Харінгтон стане татом вдруге

Зірка
Фото: instagram.com/kitharingtonig/

Британський актор Кіт Харінгтон та його дружина - актриса Роуз Леслі знову стануть батьками. Про те, що подружжя чекає на малюка, актор повідомив у програмі "Вечірнє шоу з Джиммі Фелоном", пише "Рagesix".

- Він ось-ось отримає найбільше потрясіння у своєму житті, саме те, що в нього скоро з'явиться брат чи сестра, - сказав Харінгтон, розповідаючи про найближче майбутнє свого дворічного сина.

За його словами, подружжя намагається підготувати дитину до поповнення в сім'ї, але вона поки не розуміє, що їй хоче донести батьки.

- Я в жаху. З першою дитиною ти ніби йдеш крізь хмари та танцюєш по ромашкових полях протягом дев'яти місяців. Ну, у будь-якому випадку, я говорю про чоловіків. На цей раз перевірка реальності буде коротшою. Ти швидко стаєш практичним, – поділився враженнями актор.

Харінгтон і Леслі знімалися в серіалі "Гра престолів" - там вони грали Джона Сноу та Ігрітт. Чутки про їхній роман тривали кілька років, а 2018 року пара одружилася. 2021 року зірки вперше стали батьками - у них народився син.