Завантажити ще

Кіт Степан номінований на міжнародну премію для блогерів - гроші від вечері у Каннах підуть Україні

Кіт Степан номінований на міжнародну премію для блогерів - гроші від вечері у Каннах підуть Україні
Фото: instagram.com/loveyoustepan

Кіт Степан із Харкова (@loveyoustepan) став номінантом міжнародної премії для блогерів, яка пройде у Каннах. Про це повідомила його господарка Ганна в Інстаграмі свого вихованця.

– Я хотів би поділитися з вами новиною. Я номінований на найпрестижнішу нагороду в індустрії інфлюєнсеров - World Influencers and Bloggers Awards 2022 @wibaglobal, яка проходить 18 травня в Каннах. І дуже почесно, що це буде збирання коштів для України, - йдеться у повідомленні.

В акаунті премії також йдеться про те, що всі кошти від продажу квитків спрямують на благодійність.

- У світлі шокуючої війни проти України, розв'язаної з кричущим порушенням світового порядку, ми змінюємо формат щорічної премії World Influencers and Bloggers Awards на захід зі збору коштів, - сказано у пості.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Степан (@loveyoustepan)

Церемонія пройде у п'ятизірковому готелі Martinez, середня вартість квитка на неї становить 1000 євро. На захід чекають понад 100 інфлюенсерів. Виручені кошти підуть на допомогу дітям, які постраждали від війни в Україні.

У березні кіт Степан разом із Всесвітньою асоціацією інфлюєнсеров та блогерів зібрав 10 тисяч доларів для допомоги тваринам в Україні. Ця ж організація допомогла коту та його господині покинути Харків після вторгнення Росії до України.

Кіт Степан прославився у листопаді 2021 року, після того, як його у своєму Інстаграмі опублікувала Брітні Спірс. Після цього бренд Valentino замовив коту рекламу сумки. Зараз Степан має 1,2 мільйона передплатників в Інстаграмі.

Новини по темі: Коти блогер Блогери