Завантажити ще

Єфросиніна розповіла про лицемірство Огнєвіч - спочатку хейтила, а потім просила підтримати пісню

Єфросиніна розповіла про лицемірство Огнєвіч - спочатку хейтила, а потім просила підтримати пісню

Маша Єфросиніна та Оля Полякова на YouTube-шоу "Дорослі дівчатка" розкритикували співачку Злату Огнєвіч за її лицемірство. Хоча ім'я Огнєвіч зірки не назвали, із їхніх коментарів зрозуміло, що мова йшла саме про співачку. 

Маша: Є така співачка, коли нас із тобою травили, дуже класно на цій темі хайпувала. Вона сказала щось на кшталт, що ми поїхали...

Оля: Я знаю, що вона сказала. "Добре, що дали нам видихнути".

Маша: І ця співачка щоразу, коли.у неї виходить кліп або пісня, просить мене розмістити анонс. Я ігнорую, бо думаю, ну в тебе, мабуть, клепки немає. Ти мене всюди среш, і тут ти думаєш, що у мене немає очей і я буду зараз казати "яка класна пісня", хоча пісня гівно. 

Оля: Як і всі пісні в неї. 

Маша: А нещодавно вона мені пише... Не Джамала, не [Юлія Саніна із гурту] The HARDKISS, а вона - ця співачка. "Будь ласка, попроси свою аудиторію, щоб вони за мене проголосували, як за членкиню жюрі на "Євробачення". І я думаю, що це вже вищий пілотаж.

Оля: Я думаю, що вона просто сиронула і забула.

У липні 2022 року Огнєвіч написала у сторіз Інстаграм "Бачу, як поїхали до бійців із концертами зірки, які були майже пів року закордоном. Як то кажуть – краще пізно, аніж ніколи. Дякую, що дали нам відпочити. Сарказм". Саме цю цитату Полякова та Єфросиніна згадали в шоу. 

Фото: скріншот сторіз Злати Огнєвіч

Фото: скріншот сторіз Злати Огнєвіч