Завантажити ще

Оля Полякова вперше розповіла, як через образу не прийшла на інтерв'ю до Маші Єфросиніної

Оля Полякова вперше розповіла, як через образу не прийшла на інтерв'ю до Маші Єфросиніної

Оля Полякова зізналася, що не прийшла на зйомку програми "Екзамен" до Маші Єфрисиніної у 2020 році через минулі образи, хоча стояла нафарбована під студією. Це зізнання стало несподіванкою для Єфрисиніної, адже раніше Полякова говорила, що у той день в неї було багато роботи і вона не змогла приїхати. Цю ситуацію зірки обговорили на спільному YouTube-шоу "Дорослі дівчатка".

- Я до тебе прийшла [на зйомки шоу на "Новому каналі"]. Я ще була ніхто, а ти вже була Маша Єфросиніна. Я була до тебе так розташована, а ти мене під*обувала. По-злому. І взагалі ти була зла і неприємна. Я до тебе [після цього] дуже погано відносилася. Я всі ці образи ковтнула, нічого тобі не сказала, але я їх запам'ятала. Але потім мене вмовили піти до тебе на передачу "Відверто" на каналі "Україна", і ти знову сиділа, давала свої оціночні судження. Я була дуже відверта з тобою. А потім мене знову вмовили на цю історію [Екзамен], але я [в останній момент] зрозуміла, що я не можу йти до тебе на інтерв'ю, не можу. Не можу і не хочу. Я розуміла, що я тебе підставила. Я десь тобі помстилася, якщо чесно, - зізналася Полякова.

Пізніше Оля Полякова все-таки прийшла на зйомку "Екзамена". За словами співачки, під час запису цієї програми Єфросиніна вела себе інакше, що стало переломним моментом. Сама ж Маша вибачилася за свою поведінку і сказала, що образила співачку ненавмисне.

У 2021 році Полякова та Єфросиніна запустили спільне шоу "Взрослые девочки" і згодом подружилися.