19 липня
Завантажити ще

Гаррі у серії нових інтерв’ю звинуватив королівську родину у змові з таблоїдами

Гаррі у серії нових інтерв’ю звинуватив королівську родину у змові з таблоїдами
Фото: REUTERS

Британський принц Гаррі напередодні виходу мемуарів "Spare" ("Запасний") дав три великі інтерв’ю - британському каналу ITV та американським CBS і ABC News. Він пояснив, що мемуари дають повну картину того, як зростав він сам та його брат Вільям, і спростовують чутки, що Меган Маркл зруйнувала стосунки між братами.

- Нічого з того, що я написав, не має на меті завдати шкоди моїй родині. Але це дає повну картину ситуації, коли ми підростали, а також руйнує думку про те, що моя дружина могла якось зруйнувати стосунки [у королівській родині], - сказав Гаррі.

Гаррі ображений на королівську родину через те, що вона не стала на захист Меган, коли її поливали брудом таблоїди. Зокрема, Гаррі згадав колонку The Sun, автор якої написав, що «мріє про день, коли її [Меган] змусять оголеною пройтися вулицями кожного міста Британії, а натовп скандуватиме «Ганьба!» і кидатиме в неї грудки екскрементів». Пізніше газета видалила цю статтю та вибачилася.

- Ця стаття жахлива, образлива та жорстока щодо моєї дружини. Світ просив монархію про якийсь коментар. Але мовчання оглушливе. М’яко кажучи. Про все, що стосується моєї дружини, за шість років вони не сказали жодного слова, - сказав Гаррі.

Він також вважає, що стереотипи про Меган як про розлучену американську актрису та афроамериканку були перешкодою для принца Вільяма та Кейт Міддлтон прийняти її в родину.

Гаррі звинуватив королівську сім'ю в тому, що вона "залізла в ліжко з дияволом", щоб покращити свій імідж, і натякнув на змову між "деякими членами сім'ї та таблоїдами". У мемуарах "Spare" Гаррі прямо пише, що герцогиня Камілла (нині королева-консорт. - Ред.) зливала певну інформацію про Меган пресі.