Завантажити ще

На конкурсі "Міс Всесвіт-2022” у США одразу дві учасниці говорять українською

На конкурсі
Фото: instagram.com/crystal.viktoria

Сусідкою Вікторії Апанасенко на конкурсі "Міс Всесвіт-2022" у США стала дівчина, яка теж розмовляє українською мовою. Про це модель розповіла у своєму інстаграмі.

- Ви не уявляєте мій шок, коли вона зайшла в кімнату і сказала «Привіт». Це було о 2 ночі і я спочатку подумала, що мені це приснилося, бо ми до цього спілкувались лише англійською, - розповіла переможниця конкурсу «Міс Україна Всесвіт-2022».

Апанасенко припустила, що вперше за історію конкурсу "Міс Всесвіт" одразу дві учасниці говорять українською. Українська модель також опублікувала фотографію зі своєю сусідкою – переможницею конкурсу "Міс Всесвіт Швейцарія 2022" Алією Гуінді. На сайті конкурсу сказано, що вона професійна танцівниця.

71-й конкурс "Міс Всесвіт-2022" проходить у Новому Орлеані. 11 січня відбудеться шоу національних костюмів, 14 січня - фінал. Україну представляє 28-річна уродженка Чернігова Вікторія Апанасенко. Вона перша віце-міс минулого року, закінчила факультет психології КНУ ім. Тараса Шевченка за спеціальністю «Соціальна робота».