Завантажити ще

Марина з "Холостяка" показала, якою була до уколів та "пластики" два роки тому

Марина з
Фото: instagram.com/__mary.gold__/СТБ

Учасниця реаліті СТБ "Холостяк" Марина показала у соцмережах, як виглядала до косметичних та хірургічних втручань 2 роки тому. У Instagram дівчина зізналася, що зважилася на риносептопластику за медичними показаннями – їй було важко дихати. Разом із цим хірург трохи змінив їй форму носа.

- Без уколів і до ринопластики, "своє" обличчя/зараз, з уколами та риносептопластикою. Різниця між фото та у роках. На фото ліворуч мені 24 роки, а зараз мені 26. Я зробила риносептопластику, бо мені було дуже важко дихати. Я не розуміла, чому в мене завжди закладений ніс, я часто в ночі прокидалась через це. У мене виникла залежність від крапель, без них я не могла заснути. Тому я звернулася зі своїми скаргами до хірурга, у якого вперше робила маммопластику. Він відправив мене зробити КТ, щоб зрозуміти, що відбувається всередині. Звичайно, там було викривлення носової перегородки, і, можливо, це сталося після аварії в 2017 році, коли я сильно вдарилася носом. Тому треба було робити септопластику. Я вирішила, що якщо ми вже робитимемо ніс, то трохи підправимо форму, - поділилася дівчина.

Марина додала, що сама собі підколює губи і робить ботокс щорічно, чистку обличчя раз на два місяці та інші ін'єкції.

– Саме зараз мені подобається все, і я вже нічого не хочу міняти. Зараз я працюю над новими знаннями, адаптацією в іншій країні та над фігурою, – уточнила вона.

Марина працює косметологом. До війни в Україні створила свій косметологічний центр у Харкові, але зараз мешкає у США. Раніше дівчина показала підписникам свої архівні фото із надмірною вагою. За словами учасниці реаліті, у 16 у неї діагностували розлад харчової поведінки, але згодом вона змогла схуднути на 12 кг і навіть стала фітнес-моделлю.

Фото: instagram.com/__mary.gold__

Фото: instagram.com/__mary.gold__