19 травня
Завантажити ще

Зіркові ялинки: як роблять собі сімейне свято Осадча, Решетник, Нікітюк, Хамайко

Зіркові ялинки: як роблять собі сімейне свято Осадча, Решетник, Нікітюк, Хамайко
Фото: Instagram.com/grisha_reshetnik/

Якщо хочеться – ставте ялинки, вдягайте святкову сукню, робіть собі та своїм дітям свято, даруйте подарунки… Усе те, що дає сили жити і робити ще більше для нашої Перемоги. Хай ці зіркові історії додадуть вам настрою і собі влаштувати бодай маленьке свято.

Світлана Тарабарова

- Завдяки ЗСУ та дітям і ми радітимемо магії Різдва вдома, - розповіла співачка в Інстаграмі й показала, як вона з дітьми – 4-річним сином Іваном та 2-річною донькою Марією - прикрасили свою ялинку мрії.

Світлана Тарабарова обрала штучну ялинку від українського виробника, яка дуже нагадує живу.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Світлана Тарабарова (@tarabarova)

Катя Осадча

- Ялинці бути попри все! Встигли до Миколая прикрасити ялинку напередодні і на пару годин занурилися в мирне життя, - розповіла телеведуча і запостила відео, як вони родиною прикрашають свою святкову красуню.

За словами Каті, нині звучить багато запитань на кшталт «чи на часі цього року новорічні свята?», «чи на часі ялинка чи будь-який прояв святкування?», коли після обстрілів повернення світла і води - це вже неймовірне свято, а нові тривоги взагалі наводять на бажання скасувати все. Та попри все вони з чоловіком Юрієм Горбуновим вирішили, що у дітей має бути свято. У пари двоє маленьких дітей – 5-річний Іван та Данило, якому у серпні виповнився рочок.

- Було багато суперечок з приводу ялинки в Києві, але в Бучі прикрашена ялинка стала символом відродженням, в Харкові головну ялинку прикрасили на станції метро і вона - символ незламного міста, - продовжує Осадча. – Зрештою вдома вирішили, що свято має бути у дітей. Для них важливо мати радощі в цей час. Звичайно, ми не зможемо святкувати так, як це було в минулих роках, та і немає на це бажання, але ми все одно можемо знайти способи зробити його особливим для наших діток.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Katya Osadcha (@kosadcha)

Леся Нікітюк

Леся Нікітюк показала своїм підписникам, як вона облаштувала будинок батьків у Хмельницькому до свят.

Раніше телеведуча розповідала, що у будинку на Хмельниччині живуть її племінниці, доньки рідного брата, то ж і до зими підготувалися ретельно: закупили дрова, побудували дрівник, зробили запас маленьких і великих газових балонів та придбали генератор із запасом бензину.

Леся Нікітюк з Рафіком до свят готові. Фото: Instagram.com/lesia_nikituk/

Леся Нікітюк з Рафіком до свят готові. Фото: Instagram.com/lesia_nikituk/

Даша Квіткова

Блогерка і дружина ведучого Микити Добриніна Даша Квіткова у свою чергу теж продемонструвала френдам у соцмережі, як вони з сином Левом, якому в липні виповнився рік, підготувалися до різдвяно-новорічних свят.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Daria Kvitkova 🇺🇦 (@kvittkova)

Тімур Мірошниченко

- Святкуйте! Святкуйте життя! Даруйте одне одному любов та тепло! Нині це важливо як ніколи раніше, - закликає телеведучий Тімур Мірошниченко.

Тимур з дружиною Інною та дітьми – 4-річною Мією та 2-річним Марком - також уже прикрасили ялинку.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Timur Miroshnychenko (@timur.miroshnychenko)

Валентина Хамайко

- Ми родиною прийняли рішення, що святкуватимемо Різдво 25 грудня і Щедрий вечір 31 грудня, - зізнається Валентина Хамайко. - Цього року ми без ілюмінацій і гірлянд. «Зайве» світло здається недоречною розкішшю. Але будинок без прикрас і новорічного настрою не залишила.

У Валентини та її чоловіка Андрія Оністрата, який нині служить в ЗСУ, четверо дітей – 13-річна Соломія, 11-річний Михайло, 7-річна Мирослава та 4-річний Андрій.

Телеведуча каже, що купила чудові новорічні шкарпетки, то ж наповнить їх мандаринами і цукерками.

- Так виникла ідея створити вдома красиву новорічну зону. Тут суміш гілок свіжої хвої і штучної ялинкової гірлянди, - поділилася вона.

Валентина Хамайко зробила вдома таку святкову зону. Фото: Instagram.com/valentinakhamaiko/

Валентина Хамайко зробила вдома таку святкову зону. Фото: Instagram.com/valentinakhamaiko/


Григорій Решетник

Григорій Решетник з дружиною Христиною та синами – 9-річним Іваном, 5-річним Дмитром та 2-річним Олександром - облаштували вдома свою святкову атмосферу.

- Ми прикрасили ялинку і нарешті зробили біля неї фото. Хлопці були в прекрасному настрої, від нашої красуні не відходять ні на мить. Сашуня навчився говорити слово «лялинка». Як же діти хочуть свята і нікому не вдасться його у нас забрати, - зізналася Христина Решетник.

Для настрою Христина придбала усій родині однакові новорічні светри від українського бренду. Каже, що тепло, стильно та якісно.

Христина Решетник придбала усім однакові святкові светри – тепло і комфортно. Фото: Instagram.com/kristina_reshetnik/

Христина Решетник придбала усім однакові святкові светри – тепло і комфортно. Фото: Instagram.com/kristina_reshetnik/