Завантажити ще

Герман Нєнов став режисером "Євробачення-2023" спільно з командою ВВС

Герман Нєнов став режисером
Фото: Прес-служба Германа Нєнова

Кліпмейкер Герман Нєнов став режисером та креативним директором конкурсу "Євробачення-2023" від України. Він увійшов до команди розробників шоу разом із головою української делегації Оксаною Скибінською та виконавчим продюсером Тетяною Семеновою ("Дивовижні люди", "З Днем народження, Україно") і відповідатиме за все візуальне представлення України на конкурсі разом із креативною командою BBC. Про це йдеться на офіційному сайті мовника.

– Для мене велика честь відповідати за візуальне відображення України у цьогорічному конкурсі “Євробачення”. Моя особиста творча місія — створювати красу, і я обіцяю, що вся краса і вся масштабність української культури та мистецтва будуть максимально проявлені. Мені дуже хочеться зробити так, щоб європейські глядачі змогли відійти від шаблонних уявлень про Україну. Хочу показати нашу країну сучасною, але у той же час автентичною. Спільно із командою BBC ми працюємо над елементами шоу вже майже 3 місяці. І впевнений, це шоу вразить кожного глядача, а Україна буде показана глибоко та чесно, – зазначив Нєнов.

Від Великобританії виробництвом конкурсу займуться відомі працівники у сфері телебачення. Поставлять півфінали та гранд-фінал три режисери - Річард Валентайн (Global Citizen London для України, концерти Аріани Гранде, Гаррі Стайлса, Бейонсе), Оллі Бартлетті (концертне шоу Кайлі Міноуг, премія The GRM Awards) та Ніккі Парсонс ("Танці із зірками", BAFTA, Britain's Got Talent та режисер трансляції похорону королеви Єлизавети II та герцога Філіпа Единбурзького для BBC).

Креативним директором конкурсу стане Ден Шиптон, який раніше працював над концертними шоу Little Mix, Ava Max і поставив номер для Сема Райдера на "Євробаченні" у 2022 році. За музичне оформлення відповідатиме Коджо Самуель (шоу Рити Ори, Елли Хендерсон, AJ Tracey), а сцену та інші декорації розробить Хуліо Хімеде ("Греммі", MTV VMA 2018-2021, MTV EMAs 2016-2021). Звукорежисером трансляції та дизайнером зі світла стануть лауреати премії BAFTA Роберт Едвардс ("The Masked Singer UK", "Britain's Got Talent", "X Factor") та Тім Раутледж (Spice Girls "Spice World" і світове турне Бейонсе "Formation").

Герман Нєнов – український режисер-постановник, кліпмейкер та креативний продюсер. Поставив концертне шоу Олі Полякової "Королева ночі", номери для премії M1 Music Awards та YUNA. Режисер знімав кліпи для Ірини Білик, Злати Огневич, Наталії Могилевської, Ганни Трінчер, а також працював над телепроєктами "Дивовижні люди", "Привіт, 20-ті", "Ігри талантів".

Наступне "Євробачення" відбудеться у травні у Ліверпулі від імені України. Організатори відмовилися проводити пісенний конкурс у нашій країні через війну. Від України у Великій Британії виступить гурт TVORCHI.

Новини по темі: Режиссер Євробачення