Завантажити ще

KRUTЬ та Jerry Heil більше не братимуть участь у відборах на Євробачення

KRUTЬ та Jerry Heil більше не братимуть участь у відборах на Євробачення
Фото: facebook.com/bandurakrut

KRUTЬ та Jerry Heil більше не братимуть участь у нацвідборах на Євробачення. Про це співачки повідомили у своїх соціальних мережах після фіналу відбору-2023.

- З Євробаченням в моєму житті покінчено. Більше участі брати у відборах я не маю наміру, - написала KRUTЬ в інстаграм-сторіс.

Jerry Heil була менш категоричною, але теж заявила про бажання відмовитись від змагань за право представляти Україну на конкурсі.

- Не думаю, що вже колись піду. Досвід показує, що треба, керуючись своїми ж образами,  заходити в інші двері, - розповіла 27-річна співачка у своєму телеграм-каналі.

Яна Шемаєва також заявила, що після цьогорічного відбору вона усвідомила, що їй не вдасться завдяки Євробаченню зробити так, щоб українська мелодика стала світовим здобутком.

Переможцями відбору на Євробачення-2023 став гурт TVORCHI з англомовною піснею Heart of Steel. Вони отримали 19 балів (9 судді + 10 глядачі). Друге місце посіла KRUTЬ з україномовною піснею “Колискова” (18 балів: 10 судді + 8 глядачі), третє - Jerry Heil з піснею When God Shut the Door англійською та українською мовами (17 балів: 8 судді + 9 глядачі).

Для трійки лідерів це був вже другий Національний відбір на Євробачення. У 2020 році TVORCHI брали участь із піснею Bonfire, KRUTЬ - із піснею «99», а Jerry Heil - із піснєю Vegan. Переможцями став гурт «Go_A» з піснею «Соловей».

KRUTЬ більше не братиме участь у відборах на Євробачення. Фото: instagram.com/bandura_krut

KRUTЬ більше не братиме участь у відборах на Євробачення. Фото: instagram.com/bandura_krut