Завантажити ще

«Вечірній Квартал» попри війну зняв два святкові випуски - різдвяний та новорічний

«Вечірній Квартал» попри війну зняв два святкові випуски - різдвяний та новорічний
Фото: пресслужба

На телеканалі ТЕТ 24 та 31 грудня покажуть дві святкові прем’єри: різдвяний та новорічний «Вечірній Квартал». Актори упевнені, що попри війну потрібно "підняти келихи за ЗСУ та за нашу перемогу". Для промо-ролику "кварталівці" записали кавер на трек українського репера Jockii Druce «Шо ви браття». 

У переспіві від «кварталівців» текст прозвучав трохи інакше: актори торкнулись теми святкування різдвяних та новорічних свят у сьогоднішніх реаліях, з постійними відключеннями світла та повітряними тривогами. У ролику актори спостерігають за палаючим Кремлем з екранів телевізорів. «Думало воно, що зможе свято відібрати. Хай сідає … ялинку! Нас не налякати!", - співають актори. Відео відзняли в укритті на парковці. 

- Ворогам не відібрати у нас наших свят! Звичайно, цього року не буде таких пишних святкувань, як раніше. Але навіть без світла і в укритті ми не розгубимося та зможемо зустріти Новий рік і загадати найголовніше бажання кожного українця - про нашу якнайшвидшу перемогу. Цей настрій ми хочемо передати і у нашому святковому промо-ролику, - розповів художній керівник «Вечірнього Кварталу» Євген Кошовий.

Дивіться 24 грудня о 20:00 - різдвяний «Вечірній Квартал», а 31 грудня - новорічний «Вечірній Квартал» в ефірі телеканалу ТЕТ.

Новини по темі: квартал-95 жіночий квартал