Завантажити ще

Злата Огнєвіч про скандал із "плагіатом" пісні: Хто хоче почути Біллі Айліш - він почує

Злата Огнєвіч про скандал із
Фото: instagram.com/zlata.ognevich

Співачка Злата Огнєвіч відповіла хейтерам на звинувачення у плагіаті пісні Біллі Айліш. У соцмережах частина користувачів розкритикували нову композицію артистки "Як мені бути?", яка, на їхню думку, дуже схожа на трек американської зірки Lovely. Сама Злата в інтерв'ю "Сніданку з 1+1" заявила, що не надихалася творчістю інших артистів, а порівняння пісень було і буде завжди.

- Я абсолютно не звертаю увагу на хейт, тому що коли я записувала цю пісню, то насамперед думала про жінок, яким вона присвячена. Їхнє горе, загиблих героєв на війні, і точно я не думала про творчість інших артистів. Ті люди, які "шукають чорну кішку в темній кімнаті", їм просто нема чим зайнятися. Я б запропонувала їм спрямувати їхню енергію в корисне творче русло. До того ж, я артист, я слухаю дуже багато музики, вбираю все, що довкола мене найкраще, сучасне, красиве. Той, хто хоче тут почути Біллі Айліш – він її почує. Хто захоче почути Sia або The Hardkiss, вже є такі аналогії, він також це почує. Так, вже [пишуть] багатьох: І KOLA, і Христина Соловей..., – поділилася Огнєвіч.

Злата пояснила, що написала цю пісню після того, як побачила відео, де президент Володимир Зеленський вручає нагороди дружинам, матерям та коханим загиблих воїнів. За словами артистки, трек "Як мені бути?" також присвячений її близькій знайомій, чоловік якої загинув на війні.

- Я це відчула і сказала їй: Аня, ця пісня-присвята вам від мене і всім цим жінкам, - підсумувала Злата.

Про те, що пісня Огнєвіч нібито є плагіатом на трек Біллі Айліш, написав у соцмережах дует Two from Zoo. Тему підхопив музикант Євген Тріплов, який був саунд-продюсером пісні "Гусі" Wellboy. Телеграм-канал "Культурна пральня" зазначив, що схожі музичні "розбірки" часто відбуваються і у світових зірок. Так було із треком "Creep" Radiohead. Група визнала, що запозичила фрагмент із пісні The Air That I Breathe The Hollies і надалі вказувала їх співавторами композиції. Потім самі Radiohead звинуватили у плагіаті трек "Get Free" Лани Дель Рей, але програли у суді.