Завантажити ще

У США помер автор музики до серіалу "Твін Пікс" Анджело Бадаламенті

У США помер автор музики до серіалу
Фото: Kevin Winter/Getty Images

У США на 86 році життя помер автор музики до культового серіалу "Твін Пікс" Анджело Бадаламенті. Композитора не стало у своєму будинку від природних причин. Про це його племінниця розповіла виданню The Hollywood Reporter.

Бадаламенті народився у Брукліні у 1937 році. Після закінчення середньої школи вступив до Музичної академії Істмана в Рочестері в Нью-Йорку, в 1960 році закінчив Манхеттенську музичну школу зі ступенем бакалавра та магістра. Його першою роботою в кіно було створення музики до фільму "Війна Гордона" у 1973 році.

Маючи класичну освіту, за свою музичну кар'єру він встиг попрацювати з артистами різних жанрів: від Ніни Сімон, Ненсі Вілсон, Ширлі Бейсі, Патті Остін до Девіда Боуї, Пола Маккартні, Маріанни Фейтфулл, Лайзи Мінеллі та інших. Анджело є автором музики до серіалів "Профайлер" та "Усередині студії акторів", але найбільшу популярність йому принесли мелодії до проєкту "Твін Пікс". У 1990 році композитор отримав "Греммі" та три номінації на "Еммі" за роботу над музикою до цього серіалу. Він також написав музику "Тема смолоскипа", яка звучала на літніх Олімпійських іграх у Барселоні у 1992 році.

У 2008-му Анджело Бадаламенті був відзначений спеціальною нагородою за життєві досягнення на церемонії вручення нагород World Soundtrack Awards 2008, а через три роки отримав премію Генрі Манчіні від американського союзу композиторів, авторів і видавців (ASCAP).

У музиканта залишилися дружина-художниця Лонні, з якою він прожив у шлюбі 54 роки, та донька Даніель.

 

Новини по темі: Втрати