Завантажити ще

Дизайнер капелюшка для Єлизавети II Багінський отримав листа від Букінгемського палацу

Дизайнер капелюшка для Єлизавети II Багінський отримав листа від Букінгемського палацу
Фото: twitter.com/MelSimmonsFCDO

Український дизайнер капелюшків Руслан Багінський (бренд Ruslan Baginskiy), який створив головний убір для королеви Єлизавети II, опублікував лист, отриманий від імені заступника особистого секретаря короля Великобританії Девіда Хогана-Херна. Представник монарха повідомив, що незадовго до смерті королева бачила капелюшок, переданий їй з України і з вдячністю його прийняла.

"Ми з глибокою скорботою сумуємо про втрату покійної королеви після її недавньої смерті. Однак я подумав, що ви, можливо, захочете дізнатися, що в мене була можливість показати її покійній величності ваш чудовий подарунок - український капелюх, який з вдячністю прийняли в замку Балморал". У серпні я знаю, що покійна Королева була дуже зворушена цим добрим жестом.

Це передається Вам, Президенту Зеленському, Міністерству закордонних справ України та всьому народу України з моїми найтеплішими добрими побажаннями", - повідомляється у листі.

Фото: twitter.com/MelSimmonsFCDO

Фото: twitter.com/MelSimmonsFCDO

У публікації дизайнер зазначив, що для нього було честю створити один із останніх головних уборів для покійної королеви.

- Коли ми мали честь зробити капелюх для Її Величності Королеви Єлизавети II, ми не могли уявити, що вона стане однією з останніх, отриманих у замку Балморал. Наші серця досі розбиті втратою Її Величності, і ми навіки збережемо цю королівську відповідь. Для мене та для моєї команди це історичний момент, який назавжди відзначив нашу роботу. Також це культурна перемога для моєї України, за яку ми з гордістю стоїмо. Дякую, - написав Багінський.

Незвичайний головний убір дизайнер створив для монарха з нагоди Дня незалежності України. Блакитний капелюх в єдиному екземплярі для Її Величності прикрасили пов'язкою в колір та шовковими квітами ручної роботи. Представникам королеви передала її посол Великобританії в Україні Мелінда Сіммонс.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ruslan Baginskiy (@ruslanbaginskiy_hats)