Завантажити ще

Принцеса Норвегії відмовилася від королівських обовʼязків через нареченого-шамана

Принцеса Норвегії відмовилася від королівських обовʼязків через нареченого-шамана
Фото: Getty Images

Донька короля Норвегії Гаральда V та королеви Соні 50-річна принцеса Марта Луїза відмовилася від королівських обовʼязків, щоб відмежувати діяльність свого нареченого - цілителя та шамана Дурека Верретта - від королівського титулу. Про це повідомили пресслужба двору та сама принцеса в інстаграмі.

Принцеса збереже свій титул, але більше не буде патроном в низці організацій. Ці обовʼязки передадуть іншим членам королівської родини. У заяві палацу зазначається, що пара «уточнить різницю між своєю власною діяльністю та королівським будинком» і не використовуватиме титул принцеси в соціальних мережах чи комерційній діяльності. Також Марта Луїза стала на захист свого нареченого та його нетрадиційних методів лікування. 

- Мене цікавить здоров’я та дослідження, я маю освіту в галузі охорони здоров’я як фізіотерапевт і поважаю шкільну медицину. Я вважаю альтернативну медицину важливим доповненням до шкільної медицини, - заявила у Марта Луїза у відеозверненні. 

У заяві палацу сказано, що після одруження з принцесою Верретт стане частиною королівської родини, але не матиме титулу. Парі дозволять відвідувати важливі сімейні зустрічі і великі спортивні події, на яких королівська родина традиційно присутня разом.

Марта Луїза має трьох доньок від першого шлюбу з письменником Арі Беном, який розпався в 2016 році. З американцем Дуреком Верреттом принцеса заручилася в червні. Норвезькі ЗМІ звинуватили Марту Луїзу та її нареченого у використанні королівського титулу у комерційних цілях. Разом вони проводили семінари «Принцеса і шаман». 

Принцеса Марта Луїза з нареченим Дуреком Верреттом. Фото: Getty Images

Принцеса Марта Луїза з нареченим Дуреком Верреттом. Фото: Getty Images

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Princess Märtha Louise (@princessmarthalouise)