Завантажити ще

Зірка "Кріпосної" Сагайдачна назвала свій перший шлюб "помилкою": Підпала під влив мами

Зірка
Фото: youtube.com/"ДОРОТІ"

Зірка серіалу "Кріпосна" актриса Ганна Сагайдачна вперше розповіла про перший шлюб. За словами артистки, вона вийшла заміж, коли знімалася в серіалі "Поділися щастям своїм", однак через пару місяців шлюб розпався, а вона "збігла".

- Я вважаю, що рішення було неправильним. Але як сказав мені мій астролог - так мало статися. Це та людина, з якою я говорила, що зустрічалася. Тобто фактично я зараз вдруге одружена. Про це немає жодної інформації зовсім, я про це не говорю. Я говорю про те, що у мене був хлопець, і не тому, що я намагаюся когось обдурити або щось приховати, а тому, що я дійсно так вважаю. Хлопець був, чоловіка не було. Був просто штамп у паспорті, був розпис, – поділилася зірка в інтерв'ю DOROTYE.

Актриса вважає, що на той момент підпала під влив мами, яка вважала, що так "їй буде спокійніше".

- Я її аж ніяк не звинувачую. Це не її провина. Рішення все одно було моє. Воно завжди залишається за тобою. Мама дуже хотіла, щоб я вийшла нарешті… Ну, щоб, знаєш як? Мамі спокійніше, коли ти одружена. Ну, вона в мене тих старих поглядів. На той момент їй дуже хотілося, щоб я була одружена. Щоб вона за мене менше хвилювалася. Тобто це такі якісь, мабуть, вона егоцентричні цілі мала, - сказала Ганна.

Однак через кілька місяців Сагайдачна вирішила піти від чоловіка. За її словами, це було важким для неї рішенням, оскільки вона відчувала обов'язок, що "має врятувати ці відносини".

- Для мене було достатньо одного, що він не підтримує мене у моїй професії. А я намагалася як акторка йому допомогти стати краще. Він дуже добре співав та співає. Має чудові вокальні дані. Але йому не вистачало однієї речі, яку мала я. Я намагалася пояснити йому, допомогти йому, щоб він став краще. А він не хотів. Він ось так сприймав як: хто я така, щоб якісь рекомендації давати? Тобто він себе високо ставив. Теж це абсолютно його історія, – зауважила акторка.

Тоді Ганна знімалася у французькому фільмі в Болгарії і після приїзду до Києва попросила друга допомогти їй перевезти всі речі, доки колишнього чоловіка не було вдома.

- Він дзвонив, він писав і він намагався дізнатися, куди ж я переїхала. Я в жодному разі не сказала свою там адресу, куди я переїхала. Я дуже нагально знайшла квартиру. Це все дуже швидко сталося. Ми згодом зустрілися. Ну, ти знаєш, це все так було. Ну, це коли вже ніякого кохання і чи було воно, хто його знає?, - додала вона.

Пару розвели дистанційно. Сагайдачна зазначила, що документи зібрав ексчоловік, а вона все підписала. Ділити парі не було чого.

Новини по темі: Актриса Фортечна