1 червня
Завантажити ще

Женя Кот про виїзд Влада Ями до США: Чи законним шляхом?

Женя Кот про виїзд Влада Ями до США: Чи законним шляхом?
Фото: Колаж "КП в Україні"

Український хореограф Женя Кот висловився про виїзд колеги Влада Ями за кордон під час повномасштабної війни в Україні. В інтерв'ю Rostyslove Production танцюрист зазначив, що не засуджує вчинок Ями, проте досі не може зрозуміти, яким чином він зміг перетнути кордон.

- Я не можу засудити його рішення. Це його життя, і він ухвалює рішення, які хоче. Для мене питання, як люди покинули країну. Це 100% питання. Інше питання, як законним шляхом можна було це зробити, якщо о 5:30 ранку було запроваджено воєнний стан. Питання зависло у повітрі. Я не виїхав із країни, але теж мав нагоду. Я виїжджав на кілька днів шукати авто для хлопців за волонтерським посвідченням. Зараз я тут. Щодо Влада. Так він зробив. Так він відчуває. Я не засуджую людей, які не хочуть воювати. Є люди, які бояться крові, непритомніють. Можливо, він такий. Я не знаю. Не мені його судити. А нашим правоохоронцям. Плюс суспільство дає оцінку нашим діям. Совість має бути. Нікому і нічого ми заборонити не можемо, – заявив він.

Кот додав, що його також здивувало рішення Дмитра Дікусара одразу вступити до лав ЗСУ.

- Я не очікував, що він одразу піде до ЗСУ. Я пробував записуватися до тероборони. Прийшов, а там черга була просто тьма. Потім ще робив "коктейлі Молотова" - приносив ящик, і мені казали: "У нас уже нема де їх ставити". У мене не було військового досвіду, я не вмів стріляти, та взагалі нічого не вмів до того моменту. У мене був ще й білий квиток. Під час мобілізації це виходить - обмежено придатним. Ти знаєш про мої травми, тобто через них мене можуть і не взяти [у зону бойових дій], – поділився Женя.

У липні з критикою на адресу чоловіків-знаменитостей, які залишили Україну незадовго до війни, виступили співачка Анастасія Приходько та телеведучий Даніель Салем.

 

Новини по темі: Зірки Танцы Влад Яма