29 вересня
Завантажити ще

Женя Кот "викреслив" із свого життя Тетяну Денисову, яка втекла до Москви

Женя Кот

Український танцівник та хореограф Женя Кот прокоментував рішення каналу "СТБ" вирізати епізоди за участі суддів з шоу «Танці World of dance» через мовчання Тетяни Денисової про війну в Україні. Денисова, Кот та Макс Чмерковський мали втрьох сидіти у суддівських кріслах. 

- Колись я мав до неї величезну повагу, оскільки вона була моїм викладачем та професіоналом. Тетяна на собі відчула ці пекельні перші дні війни та бомбардування Києва. Тобто своїми очима все бачила і розуміла! Вчора дізнався, що, незважаючи на це, вона все одно поїхала до країни-терориста, до країни-агресора і сіла в жюрі там в іншому шоу. Тим самим вона закриває очі на геноцид та вбиства українців, підтримує війну. Викреслюю цю людину назавжди зі свого життя!, - написав Кот.

Тетяна Денисова буде суддею нового сезону "Танцев" на російському каналі "ТНТ". Хореограф жодного разу не висловилася про війну, останній пост у соцмережах вона зробила 24 квітня 2021 року. Останні роки Денисова жила та працювала у Москві. Участь у проєкті "СТБ" мала стати її першою появою на українському телебаченні з 2016 року.

Новини по темі: Танцы СТБ