Завантажити ще

Помер Хагрід з "Гаррі Поттера"

Помер Хагрід з
Фото: IMBD

У Великобританії помер шотландський актор Роббі Колтрейн, який зіграв Хагріда у фільмі "Гаррі Поттер". 72-річна зірка в останні роки страждала через проблеми зі здоров'ям. Про це пише "DailyMail".

- Мій клієнт та друг Роббі Колтрейн помер у п'ятницю, 14 жовтня. Роббі був унікальним хистом. Його, ймовірно, всього пам'ятатимуть протягом десятиліть у ролі Хагріда у фільмах про Гаррі Поттера, ролі, яка приносила радість дітям та дорослим по всьому світу, викликаючи потік листів шанувальників щотижня протягом понад 20 років. Особисто я пам'ятатиму його як незмінно лояльного клієнта, - підтвердила смерть актора його агент.

Подробиці смерті Колтрейна та дату похорону його представник не уточнила, але попросила представників ЗМІ поважати приватне життя сім'ї. У актора залишилися дружина та двоє дітей.

Роббі Колтрейн - шотландський кіно- та телеактор, сценарист та продюсер. Крім ролі Хагріда в серії фільмів про Гаррі Поттера популярність акторові принесла роль сестри Інвіолати у фільмі «Монашки в бігах», а також роль Папи Римського у фільмі «Тато має схуднути».

Роббі Колтрейн у 2013 році. Фото: Getty Images

Роббі Колтрейн у 2013 році. Фото: Getty Images

Новини по темі: Втрати Актори Гаррі Поттер