Завантажити ще

Колишня дружина Рибчинського стала "Міс Коннектикут 2022" у США

Колишня дружина Рибчинського стала
Фото: facebook.com/ribchinska

Колишня дружина екс-нардепа та композитора Євгена Рибчинського Юлія здобула титул "Міс Коннектикут 2022". Вона представить цей штат на американському конкурсі краси Ms. America Pageant. Про це Юлія повідомила підписникам у Facebook.

- "Міс Коннектикут" 2022. Для мене честь представляти мій штат на Ms. America Pageant 2022, - зазначила екс-дружина Рибчинського. - Представляючи свій штат на конкурсі та з божою допомогою здобувши титул "Міс Америка", я хочу допомогти більшій кількості американців, які втратили свій будинок через стихійні лиха, економічні труднощі або рятуючись від насильства та несправедливості. Будучи сама колись бездомною, я глибоко розумію важливість будинку в житті та розвитку людини. Без дому немає майбутнього, немає зросту, немає родини. Я готова служити своїй місії та народу США, і як корінна українка я ніколи не здамся перед будь-яких перешкод і викликів, борючись за доброту багатьох людей.

Юлія Рибчинська – художниця, дизайнерка та модель. Перебувала у шлюбі з Євгеном Рибчинським з 2006 року. З 2016-го родина жила на дві країни – США та Україну. У 2018-му пара розлучилася. У екс-закоханих троє дітей, які мешкають разом із мамою в Америці. У 2019 році в інтерв'ю "КП в Україні" Юлія розповідала, що чоловік перестав висилати сім'ї гроші та повністю припинив контакти з дітьми. 

Ms. America Pageant 2022 - конкурс краси для дівчат віком від 26+ років, які перебувають у шлюбі або розлучені, мають дітей. Наступний конкурс пройде у місті Бреї у Каліфорнії 29 жовтня. У рамках заходу визначать володарок титулів: "Міс Америка", "Міс Інтернешнл США", "Міс Інтернешнл б'юті", "Місіс Інтернешнл б'юті", "Міс Інтернешнл" та "Classic America".

Фото: facebook.com/ribchinska

Фото: facebook.com/ribchinska

Юлія та Євген Рибчинські були одружені з 2006 по 2018 рік. Фото: архів kp.ua

Юлія та Євген Рибчинські були одружені з 2006 по 2018 рік. Фото: архів kp.ua