Завантажити ще

Зеленська, Dorofeeva та MONATIK озвучили аудіокниги для українських дітей-переселенців

Зеленська, Dorofeeva та MONATIK озвучили аудіокниги для українських дітей-переселенців
Фото: instagram.com/bettertimestories

Перша леді України Олена Зеленська презентувала книжковий проєкт Better Time Stories ("Історії кращого часу"), завдяки якому українські діти-переселенці можуть отримати набір із п'яти ілюстрованих книг з аудіоверсіями мовою оригіналу та в перекладі. За словами Зеленської, особливість даного проєкту - це можливість записати індивідуальну аудіоверсію книги для дитини рідній людині, яка залишилася в Україні. Таким чином діти можуть почути історію, начитану голосом тата чи мами, брата чи сестри, бабусі чи дідуся.

- Цінність проєкту в тому, що родини, які розділила війна, які давно не бачилися й сумують одне за одним, завдяки книжці та рідному голосу можуть стати ближчими. Цінність у тому, щоб знову відчути близьку людину поруч, і в тому, що проєкт зближує культури, адже в ньому всі книжки двомовні – українською та німецькою або голландською мовами, – зазначила дружина президента.

Проект реалізується під патронатом першої леді України Олени Зеленської, першої леді ФРН Ельке Бюденбендер, першої леді Австрії Доріс Шмідауер та принцеси Нідерландів Лаурентін. Українські аудіоверсії книг озвучили Олена Зеленська, Джамала, Dorofeeva, Юрій Горбунов та MONATIK. Українці, які тимчасово перебувають за кордоном, вже можуть замовити подарунковий пакет із п'ятьма двомовними книгами для дітей віком від трьох до восьми років на сайті bettertimestories.com

Раніше у Туреччині відбувся спуск на воду нового українського корвету під назвою "Гетьман Іван Мазепа", у церемонії відкриття якого взяла участь перша леді України Олена Зеленська.

Новини по темі: проекти Олена Зеленська