Завантажити ще

Олена Зеленська обійматиме посаду члена правління клініки з протезування

Олена Зеленська обійматиме посаду члена правління клініки з протезування
Фото: t.me/FirstLadyOfUkraine

Олена Зеленська обійматиме посаду члена правління спеціалізованої клініки з протезування. Про це 17 серпня повідомили в Офісі президента.

- Перша леді України Олена Зеленська приєдналася до команди проекту Superhumans – спеціалізованої клініки з протезування та реконструкції. Вона обійматиме посаду члена правління. Заклад створять на Львівщині шляхом модернізації однієї з лікарень, - йдеться у повідомленні.

Проєкт Superhumans започатковано з ініціативи українського бізнесмена Андрія Ставніцера. Він написав у своєму фейсбуці, що команда бере в оренду у держави 9-поверховий корпус військового шпиталю. Приймати перших пацієнтів планують у першій половині 2023 року.

- Клініка Superhumans фокусуватиметься на протезуванні дорослих і дітей, хірургічних операціях з реконструкції та відновлення понівечених частин тіла або голови, а також лікуванні посттравматичного стресового розладу, - розповіли в ОП.

Клініка буде розрахована на 100 ліжок, матиме дві операційні, лабораторію з виготовлення протезів та фізіотерапевтичне відділення. Тут працюватиме понад 100 лікарів. Також на базі клініки планують створити освітній центр для медиків.

Серед амбасадорів клініки, які залучатимуть кошти та фахівців, актор Лієв Шрайбер, Стінг та його дружина Труді Стайлер, президент фонду родини Річарда Бренсона Жан Оельванг.

До медичної ради увійшли міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, американський хірург Пітер Константино, головний лікар Edem Clinic Олексій Башкірцев. 

Олена Зеленська та Лієв Шрайбер. Фото: t.me/FirstLadyOfUkraine

Олена Зеленська та Лієв Шрайбер. Фото: t.me/FirstLadyOfUkraine