Завантажити ще

Кім Кардаш'ян оштрафували на 1,2 мільйона доларів за приховування гонорару за рекламу

Кім Кардаш'ян оштрафували на 1,2 мільйона доларів за приховування гонорару за рекламу
Фото: Вітторіо Зуніно Челотто/Getty Images

Комісія з цінних паперів та бірж США оштрафувала Кім Кардаш'ян на 1,2 мільйона доларів після реклами в Instagram. Відомство звинуватило теледіву в порушенні закону через пост, в якому та просувала компанію з криптовалюти EthereumMax з позначкою #реклама. У ході розслідування було встановлено, що за пост у своєму профілі бізнесвумен отримала 250 тисяч доларів, про що змовчала. Про це пише Forbes.

- Коли знаменитості чи впливові особи підтримують інвестиційні можливості, включаючи цінні папери криптоактивів, це не означає, що ці інвестиційні продукти підходять для всіх інвесторів... Справа пані Кардаш'ян також є нагадуванням знаменитостям та іншим людям про те, що закон вимагає від них розкривати громадськості, коли і скільки їм платять за просування інвестицій у цінні папери, - сказав голова комісія з цінних паперів та бірж США Гері Генслер.

Представники Кардаш'ян повідомили, що Кім тісно співпрацювала з відомством і "рада вирішити це питання" й уникнути затяжної суперечки. Згідно з мировою угодою, Кардаш'ян виплатить 260 000 доларів компенсації (повернення винагороди за рекламу) та штраф у розмірі 1 мільйона доларів. Зірка також погодилася не рекламувати жодних криптоактивів протягом трьох років.

Наприкінці вересня екснаречена Кличка актриса Хайден Панеттьєрі заявила, що він змусив її передати права опіки над дочкою. За словами артистки, це сталося в той період, коли вона боролася із залежністю від шкідливих речовин і алкоголю.

Новини по темі: Штрафи Кім Кардашян