Завантажити ще

Дочка Меладзе в ефірі "Голосу країни" розповіла про евакуацію з України

Дочка Меладзе в ефірі
Фото: надано телеканалом 1+1

Дочка композитора Костянтина Меладзе Лія, яка прийшла на "Голос країни", в дайджесті проєкту розповіла, що була змушена виїхати за кордон через повномасштабне вторгнення Росії. Спадкоємиця Меладзе готується до вступу до іноземного вишу, але вірить у ЗСУ та сподівається, що скоро зможе повернутися додому. Лія не уточнила, в якій країні знаходиться, але, судячи з геолокації в Instagram, зараз дівчина живе в США.

- На жаль, як і багатьом українцям, мені довелося виїхати з країни, я вже готуюся до вступу до іноземного вишу. Я сподіваюся і вірю, що скоро зможу повернутись додому. Я вірю в наші ЗСУ, я вірю в те, що наша перемога не за горами, що скоро ми все працюватимемо вдома і робитимемо все для того, щоб Україна розцвіла, - розповіла в ефірі шоу вокалістка.

У 12-му сезоні проєкту дочці Меладзе вдалося підкорити суддів, розгорнувши до себе чотири крісла чуттєвим виконанням пісні Леонарда Коена "Алілуйя". Коли наставники дізналися, хто стоїть перед ними на сцені, були приголомшені. У підсумку Лія Меладзе продовжила участь у шоу у команді Наді Дорофєєвої. В інтерв'ю "КП в Україні" дочка композитора зізналася, що взяла участь у проєкті, щоб показати свій голос.

Продовження "Голосу країни-12" через війну в Україні стартувало на ТЕТ 2 жовтня. Нові епізоди шоу зазнають змін: телеглядачі побачать продовження етапів "Сліпих прослуховувань", "Вокальних боїв" та "Нокаутів", що були зняті до початку повномасштабного вторгнення Росії. Фінал вокального шоу знімуть додатково, і він матиме особливі правила та відрізнятиметься від попередніх за структурою та кількістю учасників. Святослав Вакарчук відмовився від подальших зйомок у проєкті.

Фото: скріншот відео youtube.com/Голос країни

Фото: скріншот відео youtube.com/Голос країни