Завантажити ще

Джонні Депп повертається у кіно: зіграє короля Людовіка XV

Джонні Депп повертається у кіно: зіграє короля Людовіка XV
Фото: WHY NOT PRODUCTIONS

Джонні Депп виконає роль французького короля Людовіка XV у майбутньому фільмі «Жанна Дюбаррі». У мережі з'явився перший промо-кадр картини, де актор постане у ролі монарха. Це перша велика роль Депа за останні три роки.

Сюжет картини розповість історію сходження Жанни Дюбаррі — бідної куртизанки та останньої фаворитки короля Людовіка XV, що піднялася кар'єрними сходами. Головну роль у картині виконає французька акторка Майвенн, яка також виступає постановником і сценаристом фільму. У кінострічці також з'являться П'єр Рішар, Бенжамен Лаверн та Ноемі Львівські. Зйомки картини розпочалися у липні та триватимуть до жовтня.

Остання картина "Великий" за участю Деппа вийшла на екрани у 2020 році. У фільмі актор з'явився в образі фотожурналіста Вілльяма Юджина Сміта. Великим ударом по кінокар'єрі артиста стало його розлучення з екс-дружиною Ембер Херд. У травні 2016 року та подала на розлучення, а пізніше написала статтю для газети The Washington Post, в якій заявила, що вважає себе "жертвою домашнього насильства". У відповідь Джонні Депп подав до суду на Херд, вимагавши компенсацію за наклеп у розмірі 50 мільйонів доларів. Після того, що сталося, студія Warner Bros. попросила Деппа відмовитися від ролі темного мага Грін-де-Вальда у "Фантастичних тварях". У червні 2022 року актор виграв позов про наклеп до Ембер Херд. Згідно з рішенням суду, колишня дружина артиста має виплатити йому 15 мільйонів доларів моральної компенсації за те, що бездоказово звинуватила його у домашньому насильстві. Рішення оголосили у прямому ефірі, який дивилися 3,1 млн осіб.

 

Новини по темі: Джонні Депп фільми